Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szorong, másnak is...

Más is szorong, másnak is gyomorgörcse van ha a jövőjére gondol?

Figyelt kérdés

Barátaim régen nincsenek. Kikoptak eltűntek. Kapcsolatom nincs. Egyedül szüleim azok akik még reményt adnak. Nagyon elvagyok keseredve. Úgy érzem elárult a kormány, tönkretette a jövőmet.

Menekülök ha az életről van szó, tanulásba, magam által felfedezett témákba, olvasásba sőt olyan is volt, hogy munkába!

Teljesen kilátástalannak érzem magam minden téren. Szeretnék jó ízűen magyar lenni, de megyülöltették velem ezt az egészet. Tudom, hogy máshol is szr, de nem hiszem hogy ott ennyire tetézik, mint itt.


Teljesen el vagyok keseredve. Annál is inkább, mert a kitűzött céljaimból semmit nem tudtam megvalósítani. Már semmilyen álmom sincs csak nyugalmas életet szeretnék, stabil állássál.



2022. aug. 31. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Most tulajdonképpen mi a problémád? A kormány miatt nincsenek barátaid?


Nem egészen értem.

2022. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én is baromi sokat szorongok ez miatt. Néha emiatt légszomjom vagy hányingerem van, szinte vacogok a félelemtől.
2022. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A kormány valóban elcseszett sok mindent itt..a barátok nem ettől függ kinek van vagy nincs.
2022. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Már nem szorongok: lesz, ahogyan lesz, akár a legrosszabb módja is.
2022. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én is remenytelennek látom a jövőmet, de nem a kormány, meg a barátok hiánya miatt. Párkapcsolatot meg soha nem szeretnék.
2022. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
80%

Volt hogy aggódtam a jövőm kapcsán, próbáltam előrelátó látni, készülni a legrosszabbra.


De elengedtem. Ami zajlik, háború, klímaváltozás, energiaválság, elszálló infláció, megfizethetetlen lakhatás. Nincs rá hatásunk.


Remélem Putyin ledobja az atomot, aztán Moszkvát is a földdel teszi egyenlővé a NATO. Csak hogy történjen már valami.

2022. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Te a kormányra kened h nincsenek barátaid ?!:)))
2023. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!