Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dübörgő felsőszomszéddal mit...

Dübörgő felsőszomszéddal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy tud így járni, hogy ekkora zajt csapjon , nálam is laminált padló van de ha direkt szinte a sarkamat verem oda a padlóhoz akkor van ilyen zaj és kényelmetlen is így sétálni, legalábbis nekem, na meg tök logikusnak tartom, hogy alsó szomszéd miatt nem fogok direkt dübörögni.


Megkérdeztem, hogy mit csinál, mert borzasztó a hang mintha rám szakadna plafon, erre az volt a válasz, hogy mit csinálja, jár a lakásában azt csak szabad nem? Mondom persze, hogy szabad de nem tudna esetleg halkabban járni vagy odafigyelni erre mert korábbi lakóknál sose tapasztaltam ilyet és elég zavaró, erre közölte, hogy költözzek el ha valami probléma van, mondtam neki, hogy nem tervezek elköltözni , de ő miért nem tudna kicsit tekintettel lenni a másikra? Mire bemondta, hogy őt ugyan nem érdekli ez egy társasház , ez ezzel jár költözzek tanyára. Akkor már felhúzott , mondtam neki, hogy de ez nem normális amit csinál, én se ütöm a plafont meg hallgatok hangosan zenét mivel tekintettel vagyok a másikra. Erre mondta, hogy hát ez van és rám b*szta az ajtót..


Mit lehet egy ilyen kr*tennél kezdeni?


Mondanom sem kell, hogy nem egy norvég csere diákról van szó, így nem akarnék gondot magamnak azzal, hogy még jobban kötekszek vele , mivel láttam rajta, hogy nem érdekli.. már azon is elgondolkodtam, hogy direkt csinálja vagy nem tudom..


2023. jún. 1. 18:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bónusz még, hogy folyamat elejt vagy eldob(?) tárgyakat amik néha akkorát puffanak, hogy konkrétan meg lehet ijedni
2023. jún. 1. 18:58
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk az also szomszédtol hallani ahogy dübörög.


Mi lakunk legfelul.


Alattunk két éve lakócsere volt. Egy másik szingli lány költözött be, de hallom ahogy éjfélkor végigdonget a lakáson.


Összebaratkoztunk, így beszéltünk erről is. Engem nem zavar egyébként, csak hallom.


Egyszer éjjel 2 kor rairtam, hogy mi van, nem bírsz aludni? Kérdezte hogy úristen, hallod ahogy járkálok? Mondtam neki hogy igen. De nem zavar, csak remélem nincs baj. Mondta hogy nincs csak nem tud aludni.


Szóval látod nálunk is ez volt, az alattunk lakóval.. Pedig nem direkt csinálja. Az előtte lakót sose hallottam.


Meg kell szokni. Régóta van ez?

2023. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2


Nem tudom elképzelni, hogy felülről ez olyan hangos lenne mint amikor közvetlen feletted csinálja, de elhiszem. Ezt hidd el nem igazán lehet megszokni még napközben is idegesítő és csak erre tudsz figyelni, de mondjuk pihenni vagy aludni lehetetlen.


#3


Sajnos egy nagy darab, nem idén barnult csávóról van szó akinél este az utcán is átmész a másik oldalra, szóval az ilyen jellegű fellépés nem hiszem, hogy sok jót hozna azon kivül, hogy nekem esne bajom.

2023. jún. 1. 19:24
 4/21 A kérdező kommentje:

#7


És akkor utána vajon nem jönne rám a haverjaival mikor tudja hol lakom..? Az ilyenekre nem hat az ilyen "fizikai" megfélemlítés főleg mikor láthatóan nagyobb darab nálam és alapból nem az erőszak mellett vagyok és nem gyakorlom azt általánosságban, ő meg lehet, hogy igen.


Nyilván fordított esetben mükődhetne ez ha én dübörögnék és egy ilyen kétajtós szekrény jönne fel befenyíteni, de itt sajnos nem ez a helyzet.

2023. jún. 1. 19:36
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Közös képviselő?

Tulajdonos?

2023. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#8


Közösképviseletet egy cég végzi, magasról tesznek rá. "Tegyek feljelentést"


Tulajdonos elérhetőségeit nem tudom, illetve ha egy ilyennek kiadja a lakását akkor nem hinném, hogy túl sokra mennék vele. Ránézésre 10 év fegyház, nem hogy a lakásomba engedni albérlőként..

2023. jún. 1. 19:59
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hangrendszered nincs? Hatásos lehet,én azt szoktam az ilyen sutyik ellen.
2023. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Bajra baj.
2023. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#10


Nincs, de nyilván tudnék a sima hangszórokon is bömböltetni zenét, csak ezt nem csak ő hallaná, hanem a többi szomszéd is akikkel nem akarnék kiszúrni.

2023. jún. 1. 20:01
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig más mód nincs, meg kell keresni a tulajdonost.

Nálam az segített... igaz, nem azonnal.

2023. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!