Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem érzitek úgy ,hogy egyre...

Nem érzitek úgy ,hogy egyre élhetetlenebb helyen laktok?

Figyelt kérdés

Laktam vàrosban,faluban,panelban,sorhàzban,hàzban,tégla építésű lakàsban de valahogy mindegyiken azt éreztem,hogy megfulladok és nagyon sokan vannak körülöttem főleg az utóbbi években,amikor egyre több építkezés van.


Mimdenhol ember,ember hàtàn màr. A kormàny meg csak gyàrtatni akarja a gyerekeket pénzért. Màr így sem férünk el. Egyre több és több szomszédom van.

Ahol 1 telek lenne ott feldaraboljàk és építenek rà 4 hàzat.


Meddig fog ez még így menni??????


2023. jún. 24. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A hely nem lenne élhetetlen, mert gyönyörű helyen lakom, csak az emberek teszik azzá. Ez a mentalitással van baj hogy senki nincs tekintettel senkire még minimálisan se..
2023. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tetszik, költözz falura, külvárosba stb. Igen, a jó helyet (fővárosban kertes házzal nyugis helyen) meg kell fizetni.


Nem, én mindigis szerettem azt, ahol laktam. Pedig 3 évig kolis voltam 3 szobatárssal. Én elégedett vagyok az életemmel, mert úgy élek, ahogyan szeretnék. Szerintem mindenkinek megvan ez a választása. Pl hogy hol vagy kikkel él.

2023. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a bajom, hogy sokan vannak, hanem hogy egyre kevésbé tudnak civilizáltan viselkedni.
2023. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!