Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szabad vasárnap este 10 óra...

Szabad vasárnap este 10 óra után kerti partit tartani és füstölni a szomszéd ablaka alatt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 25. 22:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30 te már egyszer le lettél tiltva ha jól tudom akkor tevagy az aki minden hova oda írkál hogy magának írkálnak.


Én nem adok senkinek igazat, ha annyira tudni akarjátok akkor hívjátok fel a 112 és kérdezetek rá. 😉

2023. júl. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam kitiltva. Ha valaki nyilvánvalóan saját magának irkál, azt elég könnyű észrevenni, ezért persze, hogy lesznek emberek, akiknek feltűnik és megjegyzik.

A csendháborítás kérdését jogszabályok szabályozzák, így fölösleges a 112-t hívni (ami nem is erre a célra szolgál). Elég elolvasni a vonatkozó jogszabályt. Ez pedig azt mondja, hogy a megadott decibelen belül kell maradnia a hanghatásnak. Tehát nem üvölthet a zene olyan hangosan, ahogy te akarod, még nappal sem. Ez tény, akkor is, ha te nem fogadod el.

2023. júl. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!