Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd kislánnyal aki állandóan közeledik hozzám?

Figyelt kérdés
Ikerházban lakunk és közös az udvar,egy alacsony félig kész fakerítés jelzi a kamu határokat. Na most már ez 2 hónapja biztos tart a helyzet hogy hazajövök munkából fél kettőre,zuhany,eszek valamit aztán kiülök az udvarra nyugodni jó levegőre mert bent alacsony a plafon nincs oxigén. Az udvarra további ikerházakról simán belátni innen jön a pletyka,szomszédok egymás között mit beszélnek rólam inkább hagyjuk. Ez a leány 14 éves lehet szerintem,én meg vagyok 23,nekik fizetem a lakbért,ez az egyik ok amiért nem pofázok... mindig valami kalácsot hoz nekem,csokit..oda jön hozzám zavaróan közel ..nekem meg felfordul a gyomrom hogy miket gondolnak rólam..beszéltem az öreganyjával mert azzal lakik csak hogy menjen már a francba az unokája mert egyszer felrúgom...a válasz az volt,hogy majd átmegy rajta...mivan mondom??? El sem tudok költözni,hát 4 hónapja költöztem ide lekelett tennem előre 3 havit..nincs egy centem se még félretéve baszus..

2023. júl. 5. 00:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hogy mi?? Inkább bevállalnék egy sört Dahmerrel mint hogy megrontsak egy fiatalt.. szerinted nem mondtam neki? Csak mindig szépen kértem őt hagyjon békén.....ha valami csúnyát mondok hát milyen lenne az életem egy lakótársi közösségben?...megsiratom az unokát lol... mennyit kellene hallgatnom jó ég
2023. júl. 5. 00:44
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod hogy van barátnőd és ő dühös rá amiért közeledik meg ilyeneket csinál így kéred szépen hogy hagyjon békén?
2023. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
3-as. Mondtam neki,elnevette magát és azt kérdezte vissza hogy miért nem volt még nálad? Fél tőled a barátmőd? ...
2023. júl. 5. 00:50
 4/16 Flagstaff ***** válasza:
100%
Hihi, mondd neki azt, hogy meleg vagy, és hívd át egy bevállalósabb haverodat... (Na jó, ez hülyeség.)
2023. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

Te tényleg férfi vagy? Megtaláltam az egyetlen FÉRFIT a gyakorin, aki nem dugna gyereket?


Hát holnap megyek lottózni.

2023. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
6-os. Igy sem tudok aludni hát még azok utám ? Nem is börtönbe vinnének hanem elmegyógyba.
2023. júl. 5. 01:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el gyűjteni a következő kaucióra, és imádkozz, hogy kibírd.

Esetleg megpróbálhatod elmagyarázni neki, hogy nem akarsz barátkozni. Ha értelmes, akkor felfogja, és békén hagy. Ha nem értelmes, akkor csak azt tudod csinálni, hogy az érzelmeire hatva tartod távol (vagyis általánosságban mondasz valami sértőt, amit ő magára vehet, amin megsértődhet), de ezt azért nem ajánlom, mert ha nem értelmes, és megbántod, akkor nem szimplán el fog kerülni, hanem kavarni fogja a szart körülötted, és a sok téged hazug alapon utáló ember tönkreteszi a légkört körülötted. Ilyet átéltem már koliban. Egyik lányt megkértem, hogy hagyjon tanulni, erre megbántódott, hazudott valamit rólam a többieknek, máig sem tudom, mi volt az, és mindenki ellenséges lett velem szemben egyik napról a másikra. Egy idő után fizikailag is belebetegedtem a napi szemétkedéseikbe, és félév vége előtt el kellett költöznöm onnan....

Most végre egyedül élek, egy domboldalon, kertes házban. Itt az van, hogy a fölöttem lakó 70-es bácsi (egy csajozós bácsi) minden illemszabályt átrúgva lekukucskál barátkozás címszóval hozzám. Úgy sikerült elérni, hogy békén hagyjon, hogy megkértem az egyik családtagomat, hogy ő is magyarázza el a bácsinak, hogy nem akarok tőle semmit....

2023. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már ignorálni? És mondjuk gonosznak lenni vele? Ha visz neked valamit, mond neki, hogy nem kell, vigye vissza magával. Ha erősködök, akkor közöld vele, hogy ki fogod dobni a szemétbe és utána hagyd őt ott. Semmi extra durvaság, csak egy nagyon rideg külső. Erre a nagyi se szólhat be.
2023. júl. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen nekem is tetszett a "szomszédom". 🤣


De én nem zaklattam. Minden jót kérdező. A kislàny megakar téged rontani.

2023. júl. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg nekik, hogy feljelentes zaklatásért.
2023. júl. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!