Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd kislánnyal aki állandóan közeledik hozzám?

Figyelt kérdés
Ikerházban lakunk és közös az udvar,egy alacsony félig kész fakerítés jelzi a kamu határokat. Na most már ez 2 hónapja biztos tart a helyzet hogy hazajövök munkából fél kettőre,zuhany,eszek valamit aztán kiülök az udvarra nyugodni jó levegőre mert bent alacsony a plafon nincs oxigén. Az udvarra további ikerházakról simán belátni innen jön a pletyka,szomszédok egymás között mit beszélnek rólam inkább hagyjuk. Ez a leány 14 éves lehet szerintem,én meg vagyok 23,nekik fizetem a lakbért,ez az egyik ok amiért nem pofázok... mindig valami kalácsot hoz nekem,csokit..oda jön hozzám zavaróan közel ..nekem meg felfordul a gyomrom hogy miket gondolnak rólam..beszéltem az öreganyjával mert azzal lakik csak hogy menjen már a francba az unokája mert egyszer felrúgom...a válasz az volt,hogy majd átmegy rajta...mivan mondom??? El sem tudok költözni,hát 4 hónapja költöztem ide lekelett tennem előre 3 havit..nincs egy centem se még félretéve baszus..

2023. júl. 5. 00:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Mitől fél? A lányok általában félnek a pókoktól. Fogjál be egy jo nagy példányt egy üvegbe és te meg fáraszd azzal. Biztasd hogysimogassa meg, ijeszd meg hogy ráboritod. Valószínű tőbbet feléd sem néz. De ha avpoktol nem fél, más csúszómászó is jó lehet..

Az is jo ötlet, hogy meleg vagy.

2023. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk elég szánalmas, hogy felnőtt férfikéént nem tudsz leállítani egy 14 éves gyereket.


Nem kell udvariaskodni, egyszerűen közöld vele, hogy szálljon le rólad, mert nem vagytok egy értelmi sem szociális szinten.

2023. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Mondd neki, hogy zavar, ha közeledik, egyedüllétre és csendre van szükséged.
2023. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kis szemtelen, nem fog érteni a szép szóból. Eddig is láthatta, hogy nem fogadják szivesen.
2023. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ért a szép szóból, beszélnék a szüleivel is, elmondanám nekik is, hogy zavar a lányuk a pihenésben, kérjék meg, hogy hagyja abba.
2023. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%

"a válasz az volt,hogy majd átmegy rajta..."


Na jól van már, én ezt nem hiszem el, hogy a nagyika ezt így reagálta le.

2023. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!