Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lennék képes ekkora...

Hogyan lennék képes ekkora ugrásra?

Figyelt kérdés
Békésről szeretnék Szegedre költözni, de nem tudom hogyan tegyem. Nincs keresetem, nincs jó szakképzettségem, régóta próbálok elhelyezkedni, de nem tudtam eddig sehol, mert az érettségi túlképzett egyes helyeken, máshol túl kevés. Könyörgök segítsetek. Tanulnék is szívesen. 25f

2023. júl. 5. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen segítségre gondolsz? Pénzt nem adnak olyannak, akinek nincs és keresete sincs. Jó tanácsot esetleg: keress munkát, dolgozz, gyűjts és akkor költözhetsz.
2023. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ilyet se hallottam még, hogy bármihez is túlképzett lenne az, akinek csak egy nyomorult érettségije van. De akkor keress olyan állásokat, amik adnak szállást is. Nyilván ne a hotel Hiltonra számíts, de első lépésként megteszi.
2023. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Operátori állás szállással.
2023. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj külföldre, ott adnak szállást is :D
2023. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz egyetemre, keresztvélévre, és kérj kolit. Nekem így sikerült elköltöznöm a borsodi falumból, egyébként én se találtam volna munkát helyben, az összes állás, még a környékbeli gyárakban is, be volt töltve. A koli díja az valami 9000 volt 2015-ben, én akkor kerestem 160 körül diákmunkával első félévben, amiből bőven tudtam félretenni, tekintettel arra, hogy alapvetően nem volt célom jól teljesíteni az egyetemen, inkább csak ugródeszkának kellett, szóval így szinte teljes állásban tudtam dolgozni, nyáron másodállással. Pár év múlva már szobát béreltem, később, mikor végeztem, akkor egyedül egy lakást. Más utat nem láttam magam előtt, még a gyárba is protekció kellett, itt meg - én Budapestet választottam - konkrétan felmondtam úgy munkahelyen, hogy nem volt következő, de három napon belül lett, szóval még ők vártak rám. Viszont otthon sosem tudtam volna annyi pénzt összegyűjteni, hogy kifizessek két havi kauciót+lakbér+cuccok, amikkel jár a költözés, szóval ezért kellett az egyetem, meg a koli, hogy pár hónapig tudjak gyűjtögetni.
2023. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!