Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik opciót választanátok?

Melyik opciót választanátok?

Figyelt kérdés
Saját lakásban élnétek a szülővárosotokban havi nettó 320 ezres fizetésért, vagy egy távoli városban (nem Pest) albérletet fizetnétek havi nettó 450 ezres fizetés mellett?
2023. júl. 23. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
1. verzió.
2023. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy jössz ki jobban. Albérlet rezsivel mennyi? Több maradna, mintha otthon csak a rezsit fizetnéd?

De amellett meg, ha elmész albérletbe és nem adod el vagy esetleg ki a házad, még azt is fent kell tartani, rendezni stb.

2023. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1.


Ez komolyan kérdés?

2023. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
A saját lakást kiadnám és a másik városban bérelnék. Ha kb azonos áron vannak
2023. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szülővárosban saját lakás havi 320 ezer fizetés. Budapesten nagy valószínűséggel a BP megkeresett különbözet az 130 ezer lehet nem lenne elég az albérlet+rezsi, vagy épp hogy elég lenne és, akkor nem egy frekventált helyen lévő komfortos, kényelmes albérletről lenne szó.
2023. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Kiadni saját lakást, oké, jól hangzik, csak amikor az albérlő szól majd, hogy ez elromlot, az ment tönkre, vagy fel kell újítani valamit, akkor rájössz, hogy nem olyan jó biznisz ez a kiadóskodás.


(Nekem is van megyeszékhelyeken egy, utóbbi időben hihetetlenül népszerű környéken ingatlanom. Nem lakás, kertesház. Jókor vettem jó helyen, de már elköltöztem, mert túl nagy lett ott a nyüzsgés, fokeg nyári szezonban.) Horror áron ki tudnám adni a házat, mert eszméletlen kereslet van ott egy talp alattnyi földre is.

De ugy vagyok vele, hogy foglalkozzon vele a halál, én többet arra odatévedni sem akarok. Sok bulizó fiatal, ittas sofőrök. Kösz nem, eladom inkább, van is rá bőven érdeklődő, aztán foglalkozzanak vele. )

2023. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan az első opció!


Ez nem is lehetne kérdés...

2023. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Én csak Pestre költöznék fel, ott pedig nem találnék ennyiért albérletet, úgyhogy az első. De én nem vagyok te, neked kell tudnod.
2023. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék a szülővárosomban élni, ott kezdődik a "gond". De ha ez nem állna fent, akkor azt választanám, ahol több pénzem maradna hónap végén.
2023. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
1. változatot választanám.
2023. júl. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!