Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki külföldről visszaköltözött...

Aki külföldről visszaköltözött Magyarországra, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Én csak fél évre jöttem vissza, de már alig várom hogy mehessek vissza Dániába.
2023. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Családi okok (haláleset, betegség stb.) + gyermekvállalás (5 évet éltünk Londonban). De úgy jöttünk haza, hogy valószínűleg nem maradunk végleg (de valószínűleg nem is Londonba mennénk vissza).
2023. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Család, barátok, olcsóbb lakás vásárlás.
2023. okt. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szüleim kora és állapota, 3tesó a világ 3pontján, skypon sorsot húztunk ki jön haza, de persze a másik kettő támogat addig, 4 éve vagyok itthon, 12év new york után.
2023. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

4 es hogy huztatok sorsot, ha nem egy helyen eltek. Erdekel.

Es irigylesremeltoak vagytok, hogy igy megoldjatok.

2023. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
covid terror miatt, nem azért mert itthon jobb lett volna vagy enyhébb az intézkedések hanem mert itt még kivitelezhető az önellátás, gazdálkodás valamennyire, azaz a rendszeren kívüli élet
2023. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

5#

Képletesen húztunk sorot, egy konferencia beszélgetésben megvitattuk kinek mi vesztenivalója van, kinek milyen jövőképe, és ki miben tudná segíteni a másikat ebben a helyzetben, és megegyeztünk abban, hogy én vagyok az, aki kb semmit nem veszítenék, max havi 1000eurót, azt pedig kipótolják nekem amíg itt kell élnem.

2023. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után jöttem haza Londonból, 6 évet voltam ott. Hirtelen hiányozni kezdtek a barátaim, ismerőseim. Szülővárosomba költöztem vissza (megyeszékhely a Dunántúlon), munkát is kaptam (kis hátszél azért kellett). Technikusnő vagyok, gyárban sikerült. Viszont a stílus, a kommunikáció, a hangulat a munkahelyen borzalmas, úgyhogy 3 év után megyek vissza.

A gond csak az, hogy most már munkavállalói vízum kell:( (Amit meg fognak adni nyilván 5 évre, de akkor is macerásabb így már Angliába, hogy kiléptek).

Hát, velem ez van:(

N/42

2023. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismerőséknek megszűnt a munkahely, másik ismerősék eleve csak pénzt gyűjteni érkeztek.


Mi 6 éve kinn élünk, ha költöznünk kell valami okból, Mo-ra csak addig, míg kitaláljuk, hová álljunk onnan tovább.

Tartósan nem mennénk többé haza.

2023. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 de miért nem? Annyira alulfizetett lenne a munkád?
2023. okt. 10. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!