Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki külföldről visszaköltözött...

Aki külföldről visszaköltözött Magyarországra, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
nem a 9es vagyok, de nem csak a pénz játszik ám itt, nyugaton sokkal nyitottabbak az emberek, nem olyan búvalbaxottak mint otthon, aki kicsit is megtalálja a számításait idekint, az már nem nagyon akar visszamenni abba a destruktív mocsárba ami otthon van.
2023. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8. Nem kell nyelvvizsga? Mert én így hallottam.
2023. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

nyelvtudás kell, nem papír, az bárkinek lehet... bizonyítanod kell, hogy tudsz beszélni, olvasni, írni.

ilyen szempontból is jók az angolok, karrier építésnél sem az számít, hogy miről van papírod, mint nálunk, hanem az, mit tudsz.

2023. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#11 a fszt xd Németországban élek is itt is vannak csak igazán búvalbszott panaszkodós emberek a jólétük ellenére. Persze vannak életvidám kedves segítőkészek is, ahogy mindenhol, de hülyeség azt állítani, hogy itt mindenki mosolygós földreszállt angyal.
2023. okt. 10. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!