Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolcot miért degradálják,...

Miskolcot miért degradálják, Budapestet, Győrt és Veszprémet miért istenitik?

Figyelt kérdés

Miskolcon lakom már születésem óta, azaz 45 éve. Ahányszor itt, vagy neten olvasok Miskolcról, sokan szidják, de ahogy elnézem, nem éppen azok, akik itt élnek. 160 000 ember lakik itt, valóban rohamosan fogy a lakosság, de ez Győrön és Budapesten kívül mindenhol megfigyelhető.

Miskolcon eddig nem ért atrocitás, az igaz, hogy beprobáltak környékezni a zsiványok, de nem lett belőle semmi.

Munkám, szakmám egész jó, az országban bárhol eltudnék helyezkedni, szóval pénzügyileg nekem mindegy, de Miskolcon olcsóbb lakhatás valamennyivel mint nyugatabbra.

Budapestet mindenki isteniti, közben 4-6os villamos durvább mint Miskolc Lyukóbánya. Budapesten semmiféle szép természeti adottság nincs a Gellérthegyen, Dunán és a váron kívül, nekünk itt van Avas a kilátóval, Lillafüred, Diósgyőr, Hámor, Szinva. Közel van a Zemplén, Bükk.

Veszprémet is nagyon isteniti a fidesz, valami díjat is nyert, ezt még onnan a 300kmre arrébb lévő Miskolcon is futtatják, közben voltam ott, dög unalom a város, undorító belváros, vár amely áll 3 templomból, van valami okádék vasútállomás amely nem is a városukban van jó formán, busz közlekedés meg fényévente jár egy. 3 napot töltöttem el Veszprémben, egy nagy büdös szar az egész. Semmi jó hely nincs ott, ami van, az se nagy szám. Avas kultúráltabban nézz ki mint a Huszkó vagy Haszkó vagy mi a neve annak a lakótelepnek 😂

Győrt elismerem, hogy van pénz arrafelé, de nekem nagyon hasonlított mindenben Miskolra, csak mi hegyesek vagyunk.



2023. okt. 22. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyik unokatestvérem apját ott verték nyomorékká. Egyébként meg Budapesten a 8. és a 10. kerületnek is rossz a híre.
2023. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

"Budapesten semmiféle szép természeti adottság nincs a Gellérthegyen, Dunán és a váron kívül"


Ez azért így nem igaz.

2023. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Mert az 1 főre eső Céklák száma Miskolcon magasabb, mint a többi említett városban.
2023. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Azt kell mondjam minden nagyvárosnak van olyan része, ahol nem divat kutyát sétáltatni, futni, biciklizni, ezt tudjuk mindannyian nagyvárosiként.

Nincs dolgom olyan környékeken, mert nem az éjszakából élek.

Nálunk Miskolcon egész tűrhető az élet, cigány van dögivel de szerencsére nem lecsúszott kötekedős réteg, a szegregátumok veszélyesek.

2023. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
miért hasonlítod őket ahhoz a finom zöldséghez?? ez isntenkáromlás (a céklára értve)
2023. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezek mindegyike szép város. Miskolcon jellemző, hogy amikor ellenzéki önkormányzat van, akkor a helyi fidesz képes a saját városát is degradálni, a párthűség fontosabb nekik, mint a város.
2023. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Budapestet istenítik? Én fővárosiként naponta az 5-ös busszal + metróval végigmegyek a fél városon, tudnék neked mesélni, miféle emberféléket látok/hallok szinte mindennap.
2023. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Pedig az 5-ös busz Pesten még a kulturáltabb részeken megy, egyik kedvenc járatom.
2023. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező,a kérdésedre én sem tudom a választ, de azt megfigyeltem, hogy olyan emberek nézik le Miskolcot, akik soha nem jártak itt.

Én Miskolcon születtem, és most is itt élek, de laktam egy pár helyen az országban, és volt olyan munkám, hogy keresztül-kasul jártam az országot, szóval van összehasonlítási alapom.

Most nincs kedvem regényt írni, de összességében Miskolc az ország jobb helyei közt van, még úgy is hogy aláírom hogy mondjuk több szar környék van mint Győrben vagy Veszprémben

2023. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen, én is megfigyeltem, hogy azok Miskolcoznak meg Borsodoznak, akik soha a büdös életben még a környéken sem jártak. Le kell őket sz*rni. Boldogok a lelki szegények.
2023. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!