Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolcot miért degradálják,...

Miskolcot miért degradálják, Budapestet, Győrt és Veszprémet miért istenitik?

Figyelt kérdés

Miskolcon lakom már születésem óta, azaz 45 éve. Ahányszor itt, vagy neten olvasok Miskolcról, sokan szidják, de ahogy elnézem, nem éppen azok, akik itt élnek. 160 000 ember lakik itt, valóban rohamosan fogy a lakosság, de ez Győrön és Budapesten kívül mindenhol megfigyelhető.

Miskolcon eddig nem ért atrocitás, az igaz, hogy beprobáltak környékezni a zsiványok, de nem lett belőle semmi.

Munkám, szakmám egész jó, az országban bárhol eltudnék helyezkedni, szóval pénzügyileg nekem mindegy, de Miskolcon olcsóbb lakhatás valamennyivel mint nyugatabbra.

Budapestet mindenki isteniti, közben 4-6os villamos durvább mint Miskolc Lyukóbánya. Budapesten semmiféle szép természeti adottság nincs a Gellérthegyen, Dunán és a váron kívül, nekünk itt van Avas a kilátóval, Lillafüred, Diósgyőr, Hámor, Szinva. Közel van a Zemplén, Bükk.

Veszprémet is nagyon isteniti a fidesz, valami díjat is nyert, ezt még onnan a 300kmre arrébb lévő Miskolcon is futtatják, közben voltam ott, dög unalom a város, undorító belváros, vár amely áll 3 templomból, van valami okádék vasútállomás amely nem is a városukban van jó formán, busz közlekedés meg fényévente jár egy. 3 napot töltöttem el Veszprémben, egy nagy büdös szar az egész. Semmi jó hely nincs ott, ami van, az se nagy szám. Avas kultúráltabban nézz ki mint a Huszkó vagy Haszkó vagy mi a neve annak a lakótelepnek 😂

Győrt elismerem, hogy van pénz arrafelé, de nekem nagyon hasonlított mindenben Miskolra, csak mi hegyesek vagyunk.



2023. okt. 22. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2023. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
81%os pontozgat
2023. okt. 25. 12:48
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, te miért bagatellizálod el azokat az eseteket, amikor Miskolcon igenis komolyabb problémák történtek. Mint hogyha én azt mondanám, hogy nyugodtan végigmehetsz késő éjjel Budapesten a Hős utcán...
2023. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Te hulye vagy
2023. okt. 25. 21:56
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#15 A Centrum kb. úgy központ, ahogy Pesten a Blaha. Mindkettőre igaz, hogy elég 1-2 villamosmegállónyit arrébb menni, és már normálisabb környéken vagy.
2023. okt. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A 10-es válaszoló vagyok. Teljesen megértem a 15-ös hozzászólót, a Búza tér környéke egy szar. Mégpedig azért, mert itt van a buszpályaudvar és akik itt flangálnak azok jó része nem is miskolci, hanem a borsodi falvakból jön és ott rontja a környéken a levegőt. A centrum innen nem messze van azért van ez.

Ezt el kell ismerni, ez Miskolc negatívumai közé tartozik,de van rengeteg pozitívum ennek ellenére és összességében az ország jobb helyei közé tartozik a város ahogy fentebb is írtam.

2023. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem te a Kossuth utcát meg a vasútállomást láttad veszprémben, azon kívül meg semmit.

Igen, ez kisváros, mit szeretnél mi legyen itt? Gyönyörű a környéke, a völgyhíd, vár és annak körzete pedig bőven elég látnivaló egy 50 ezres kisvárosba.

Munka bőven van, jó a közbiztonság is.

Miskolc? Hadd ne röhögjek...

2023. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!