Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha a szobatársa...

Mit csináljak, ha a szobatársamat nem érdekli, hogy zavaró?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
És.... mivel zavaró?
2023. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Fogalmam sincs hogy téged mi zavar. Ezért csak azt tudom tanácsolni hogy keress valamit ami őt zavarja aztán meg jussatok kompromisszumra!
2023. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Vmi konkrétat, légyszi. Zavar, hogy lélegzik?
2023. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Sztem arra gondol, hogy a szobatarsa leszrja, ha szolnak neki, hogy valami amit csinál zavaró.


Hasznald ugyanazt a technikát. Terpeszkedj te is, sz@rd le, hogy ott van, ha szol hogy barmi amit csinálsz zavarja őt, mondd, hogy nem érdekel.


Talan kicsit több fogalma lesz arról, hogy mennyire hasznos dolog az alkalmazkodás, mind2 fél reszéről.

2023. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire konkrét vagy vele is, mint itt, akkor azt javaslom javíts a kommunikációs készségeiden. Mert így fingunk sincs róla mi van és nem tudunk segíteni.
2023. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szobatársad is hasonló képpen viszonyulhat a kevésbé jó szokásaid iránt. Beszélgessetek.
2023. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Mi zavar? Nem mindegy, hogy az, hogy minden nap hajnali kettőkor visístva telefonál a pasikájával, vagy csak zavar, hogy ritkán enyhén égett popcornt eszik a szobába. Mert én pl az előbbi és hasonló dolgokat, mint szobatárs nem csinálom, ha az utóbbihoz hasonló piti dolgokra nyávog valaki, azt meg lexarom.
nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem minden nap, csak minden másnap, és éjjel 11-kor, nem hajnali kettőkor. De a visítás megvan, meg a méltatlankodás, ha reggel kilenc előtt zajongok.
nov. 12. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Házirend?
dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam elég konkrét. Ha én csinálok valamit, ami őt zavarja (reggel kilenc előtt próbálok élni), akkor panaszkodik, hogy neki sokat kell tanulni ami nem megy alvás nélkül.

Ő viszont este 11-ig Facetime-ol, ha szólok, akkor az az ő szobája is.

jan. 27. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!