Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veletek volt olyan, hogy egy...

Chris899 kérdése:

Veletek volt olyan, hogy egy ismeretlen beállít a lakásotokoz, egy olyan ok miatt, amiről biztos, hogy nem tudtok semmit?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja költöztem Debrecenbe barátnőmmel. Senkit nem ismerünk, úgymond egyedül vagyunk itt a városban.

Egy úriember este kilenckor ideállított a lakáshoz, és megkérdezte a nevem, majd mikor mondtam, hogy igen én vagyok az, azzal gyanúsított, hogy a felesége velem csalja őt. A kiabálásra barátnőm is felfigyelt, hogy egyáltalán ki a fene kiabál az ajtóba, majd utána közli, hogy elég szégyen vagyok, hogy nekem is van feleségem.

Azt mondta, tudja hol lakok, tudja merre járok, mivel nem lehetett vele beszélni, nem figyelt rám, rácsuktam az ajtót.

Tartok attól, hogy ezáltal valamilyen bajom lehet, mit tudnék tenni ezzel kapcsolatban? Tisztességes vagyok, soha nem csaltam meg senkit, soha nem tenném ezt a barátnőmmel. Feldúlt vagyok, mert nem tudom miről van szó.



nov. 9. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég költöztem vissza Budapestről Veszprémbe, pár hónap után bekopogott a felső szomszéd (a harmadikon lakom), hogy a felesége a 2.-on lakó férfivel megcsalta Őt, és mivel én lakok közöttük, biztos velem is megcsalta.
nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen debreceni szitu lehet, mert mi is itt élünk és nyáron egy random nő besétált minden csengetés/kopogás nélkül a lakásunkba és a lányát kereste. Hiába kértük többször is, hogy azonnal távozzon csak azt hajtogatta, hogy ne bújtassuk a lányát, de még csak hallani sem hallottunk olyan nevű csajról sosem. Azóta szigorúan zárjuk az ajtót és riasztón is gondolkozunk, mert rengeteg erre felé az idióta.

Nem lehet, hogy a ti esetetek valamilyen félreértésből adódik?

nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen, debrecenben vagyunk, és ezen gondolkodom, hogy hogy történhet ilyen velünk. Biztos vagyok benne, hogy félreértés, hisz senkinek a felesége közelében nem voltam, munkába állás előtt állok, interjúkra járok, abszolút ismeretlen volt, egy negyvenes apuka lehet, feketébe volt, be sem mutatkozott meg semmi.

Mi mindig zárjuk az ajtónkat, a lakás úgy van kialakítva, hogy a lépcsőház és a lakások között is van egy plusz ajtó, amit csak kulccsal lehet nyitni, persze nem volt bezárva, mi mindig zárjuk azt is, azt se tudjuk hogy jutott be egyáltalán az épületbe, hogy lehet ekkora biztossággal kitalálni, hogy ahol lakom, a nevemre hivatkozik? A postaládán se a csengőn sincs még kint a nevem, hogy egyáltalán így rájött volna.

nov. 9. 21:38
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Délután 2-kor egy férfi kopogtat az ajtón. A nő ajtót nyit, mire a férfi megkérdi:

- Jó napot, hölgyem! Magának van p*nája?

A nő rácsapja az ajtót. Másnap ugyanebben az időpontban újra kopogtat a férfi, a nő ismét ajtót nyit és a férfi újra megkérdi:

- Jó napot, hölgyem! Magának van p*nája?

A nő ismét rácsapja az ajtót. Mikor a nő férje hazaérkezik, a felesége elpanaszolja neki:

- Drágám, egy pasas minden nap 2-kor bekopogtat és mocskolódik velem. A férj így szól:

- Semmi baj, holnap úgyis itthon leszek, te csak nyiss ajtót és ha megint mocskolódni kezd, majd én lerendezem. Így is történik. A férfi újra bekopog, a nő ajtót nyit, a férfi megkérdi:

- Jó napot, hölgyem! Magának van p*nája?

- Igen, van - válaszolja a nő.

- Akkor mondja meg a férjének, hogy ne az én feleségemet kefélje!

:DDD

nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló, és a rendőrségen mire hivatkozzak ilyenkor? Ez elegendő ahhoz, hogy ezzel foglalkozni tudjanak az esettel?
nov. 9. 21:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj be szólj és érdeklődj. Sosem lehet tudni... lehet nem félreértés és mással is szórakozik, mert zakkant... és az a másik személy is bejelentette. Akkor hátha kezdenek valamit a helyzettel.
nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszer egy állítólagos erdélyi árvízkárosult megjelent a szoba ajtajában és zoknit akart eladni nekem. A kapu és a bejárati ajtó sem volt kulcsra zárva, a kapucsengő sem működött és csak úgy bejött. Családi fotókat is mutogatott nekem, miközben udvariasan kikisértem. Együttműködő volt, egyáltán nem erőszakoskodott, nem tűnt el semmi a házból. Szürreális élmény volt.
nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ez egy terepfelmérő módszer lehet akár, ki tudja hány helyre kopogott még be ugyanezzel. Így kifigyelheti hol ki lakik, vagy hol üres a ház, stb.

Ugyen ez lehetett a lányát kereső nővel is a helyzet.

Mivel nem ismersz senkit, így csak a szomszédok által tudhatja bárki a neved és azok tudhatják, akik olvasták az adataid az önéletrajzon, amiket állaskereséskor küldözgetsz. Ezek ki tudja hová lesznek széthajigálva. Látom, mennyire leszarják a jelentkezők adataita munkáltatók. Sőt, lehet vannak kamu álláshirdetések, amikkel csak adatokat akarnak halászni.

Az is lehet, hogy csak egy szomszédnak a valakije volt az illető. Pofavizitet akartaktartani, de annyi gerinc meg bátorság nem volt az illetőben, hogyazt mondja, jó napot kívánok xy vagyok a szomszédból szívesen meghívnám valamikor egy kávéra. Inkább trollkodott, ahoz nem kell ész.

nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Bekopogott egy idősebb full ismeretlen, de nagyon feldúlt nő, tudta a nevem, azt is hogy honnan költöztem oda, de én közöltem vele, hogy téves címen van, mert én nem Kovács Béla vagyok, hanem Varga Károly, majd becsuktam az ajtót. Nálam eleve van riasztó.
nov. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!