Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban hangos gyerekes...

Panelban hangos gyerekes családdal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

5év alatti gyerekeik vannak,folyamatos gyerek rohangálás,egy perc nyugtunk nincs tőlük.

Többször lett nekik szólva,de le tagadják,hogy ők rohangálnának és dübögnének.

Esténként a radiátornál gügyögnek a gyereknek úgy,hogy a TV-t normál hangerőn elnyomja...


Jegyzőnél kell tenni be jelentést ?



nov. 15. 12:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%

Költözz el.

Mit vársz egy gyerektől? Álljon vigyázba egész nap?

nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván az ilyen szintű megnyilvánulóknak fogalma sincs a gyereknevelésről. Hatalmas különbség van a szülők között.

Egyik képes nevelni, másik meg a ráhagyó stílust tolja. Meg is látszik az eredmény... Nálunk is van olyan gyerek aki a kis rollerét végigba..kodja az egész lépcsőházon, míg az anyuka, aki már most behódolt neki, halkan susogja a nevét, a legkevesebb eredmény nélkül.

nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
11%

2!

2 jól nevelt és szófogadó lányom van de aki panelben lakik nem várhatja el hogy a 2-3 éves kisgyerek ne mászkáljon vagy éppen kisautózzon a földön. Ott pedig még ezek a dolgok is dübörgésnek hangozhatnak ha szar az épület!

nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Mit tehetnél?

Semmit.

A panel ilyen. Hallod a másik életét.

Én is hallom, ahogy a szomszéd gamel... jóformán... mindig:D Valami lövöldét tol mert ilyen háborús hangok vannak, de éjfélkor is, reggel 6kor is, délelőtt 10kor is, délután 4kor is. Nemtom mikor aludhat.

De hallom ahog ymikrózik, ahogy pisil, ahogy megy (a dübögés. Még cka nem is fölöttem lakik, hanem mellettem).

De azt is hallom ahogy a fölöttem lévőnek reggel csörög az ébresztője (pontosabban a rezgést lehet hallani). Hallom amikor szexelnek, hallom amikor veszekednek.

A harmadik szomszéd ablakán ki, a miénken bejön a cigifüst, a vasárnapi pörkölt szaga.

Hallom amikor az átlósan fölöttünk lakó teleengedi a kádját és belfekszik, mocorog benne, leengedi a vizet. Az ő hgyuozását is hallani, nyilván.

A rádióhullámos vezeték nélküli fejhallgatóm rendre rákapcsolódik valamelyik szomszédéra. Gyakran játszik Skyrimmel és a Ricsi tökre szégyleje magát, mert amióta új csaja van, ritkán jön játszani. Ezt mind megtudtam:D

Hallom ahogy 2-vel fölöttünk az éjszaka közepén elkezdik ksizívni a gyerek orrából a taknyot. Elég nehéz összekeverni a max 1 percig menő porszívó hangját ami elvegyük a gyerekordítással:D


És ezen infók egyike sem a radiátoron keresztül jött.


Ez a panel élet.

Ez nem a gyerek vag a család hibája, hanem az épületé, és a puszta gondolaté, hogy ennyi választ el teljes életeket.

Ha nem tetszik, ne élj panelban.

nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Játék és játék közt is hatalmas különbség van ami a hangosságot illeti. Nem az egészségesen, jól nevelten játszó gyerekekről beszéltem.
nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%
Panel az ilyen. Nekem is nyekergett az alsó szomszédom hogy halkabban járkáljak. Ha normálisan kéri akkor lábujjhegyen is járkálnék ha ezen múlik, de nem, úgy beszélt velem mint egy paraszt. Persze még otthon is edzek azóta had főjön a feje.
nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

Na, te biztos megőrülnél a 9 hónaposomtól.. Random sikongat, simán földhöz vágja a játékait, ha a foga jön, akkor úgy ordít, mintha elevenen nyúznánk stb.

Megpróbálhatnám elmagyarázni neki, hogy mások is laknak itt rajtunk kívül, de szerintem lerendezne egy “Dádádá”-val.

Felettünk 3 gyerek lakik az apjukkal, szoktam hallani a dübörgésüket, meg azt is, amikor az apuka kiakad és elordítja magát, de engem nem zavar.. (illetve este 10-11 után néha szoktam rájuk morogni a férjemnek, de ez kb. 2 perc, aztán témát váltunk)

Laktunk olyan panelban, aminek olyan falai voltak, hogy frankón lehetett hallani mindent, meg olyan társasházban is, amiben max akkor hallottuk a szomszédokat, amikor fúrtak, vagy az ajtónk előtt mentek el kicsit hangosabban beszélgetve..

A társasházi élet ilyen, alkalmazkodni kell, vagy elköltözni.

nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Örüljetek, hogy ilyen elnéző szomszédjaitok vannak. Nálunk az alattunk lakó kisebbségi, hájas, prostituált a börtöntöltelék barátaival fenyegette a szüleimet, hogy ha még egyszer meghallja (4 év alatt voltunk a húgommal) a lépteinket elvágja a szüleim torkát.
nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

A radiátor mellett gügyögnek résznél kihaltam.

Oké, nem muszáj a gyereknek fapapucsban trappolni a parkettán reggel 6-kor, de azért ha a szomszédot zavarja, ha a saját lakásomban normál hangerőn beszélek, akkor ott komoly gondok vannak vagy a szomszéddal, vagy a házzal...

Mondom ezt úgy, hogy laktunk mi is eleget panelban, rájöttem, hogy a konyhában halljuk egymást a szembeszomszéddal, ezért nem oda szerveztük a nagy beszélgetéseket, és hallottam a klotyón ülve a bolond fölöttem lakót, ahogy Eddát énekel, és vártam a takaró alatt, hogy mikor fejezi már be a fürdést a mellettem lévő fürdőszobában a szomszéd, mert zavart a csobogás az elalvásban.

De ezek a normál élettel együttjáró zajok. Ha ennyire zavar, akkor költözz kertesbe, mi ezt tettük, és azóta annyit hangoskodunk, amennyit csak akarunk.

nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

Szomszédba is ez van. Ez is panel. Kb egy 3, és egy 5 éves lehet. Imádom öket. Sajnos ritkán hallom, de olyankor sokszor megcsodálom.


Szeretetet lehet kezdeni.

nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!