Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban hangos gyerekes...

Panelban hangos gyerekes családdal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

5év alatti gyerekeik vannak,folyamatos gyerek rohangálás,egy perc nyugtunk nincs tőlük.

Többször lett nekik szólva,de le tagadják,hogy ők rohangálnának és dübögnének.

Esténként a radiátornál gügyögnek a gyereknek úgy,hogy a TV-t normál hangerőn elnyomja...


Jegyzőnél kell tenni be jelentést ?



2023. nov. 15. 12:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szövegértelmezési gondok? Tudok segíteni, jó vagyok magyarból.
nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Én annyit mondok, hogy fuss és vissza se nézz! Csak rosszabb lesz! Sokkal ROSSZABB!
dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hallgatni. Én szinte mindig hallhatom, amikor hallom őket. Bár náluk nincs TV( remélem..., kétlem.., kinek van manapság TV-je??? O.o). De az a tipikus gyerek sikítozás a nagy játékba, rohangálás, meg anya apa játéka.., ja meg "apa!", "anya!" Imádom. Áldás a szívemnek.
dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
20%
Semmit nem tudsz tenni. Bejelentheted, de mit csináljanak a hatóságok? Ilyen törvény nincs, hogy a gyerek csöndben legyen. Költözz el.
dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én elköltöznék,de szerinted így mennyire lehet eladni a lakást ahol ilyen szomszéd van??
dec. 16. 16:40
 26/26 anonim ***** válasza:
44%
Hidd el eladható. Nekem is sikerült. Mondjuk aki megvette tőlem azzal szerintem emberükre akadtak a szomszédok. :)
dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!