Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ciki, ha 27 évesen lakótárssal...

Ciki, ha 27 évesen lakótárssal lakom?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, egy lakótársam van (2 szobás lakás).

Elég sz.rul érzem emiatt magam, de kilátástalan a lakásvásárlás, pláne egyedül. El tudnék költözni egyedül egy kis lakásba, csak akkor félretenni is keveset tudnék nagyon. Szóval úgy vagyok vele, ha ne adj' Isten 30 évesen szingli leszek akkor tényleg ideje lesz egyedül bérelni valamit, addig még próbálom így. Valamiért az ilyen lélektani határ e téren.

(Mondjuk van párom, csak vele friss a kapcsolat, egyelőre nem téma az összeköltözés)



dec. 19. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz. Ha jófej a lakótársad, még buli is.
dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Te nem néztél Jóbarátokat? Dehogy ciki
dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán jófej, de elvan magában nem zavar sok vizet. Mondjuk tavasszal elkoltozik szóval nem örülök, jöhet újra az orosz rulett, milyen lesz a következő ember🥺
dec. 19. 08:53
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Én 34 évesen lakom a párommal, akivel 10 év alatt sem gyermekünk, sem házasság nem született. Ráadásul, már alig van köztünk valami is.

Szerintem, te hozzám képest nem vagy ciki...

dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Elég sokan élnek így a magas lakás bérleti díjak miatt. A lakásvásárlás meg egyedülállóknak, mindenféle segítség nélkül kb egyenlő a lehetetlennel, hacsak nem brutál jól keres valaki, de itthon az is elég ritka.
dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor gáz, ha mondjuk te éjszaka dolgozol, nappal meg nem tudsz aludni tőle, vagy egyikőtök pasija odaköltözne.

De a helyzet maga nem gáz.

dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Én 30 évesen az anyámmal lakom sajnos többféle mentális betegséggel

Ráadásul undorodom a pasijától aki folyton feljár ide

Elköltözni maximum egy nárci rokonhoz tudnék ahol van egy 80 feletti beteg szinten nárci idős nő akik egész nap együtt bőgnek hogy ők milyen jó emberek


Sztem te nyertèl

dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen is laktam női lakótárssal, volt huszonéves, de harmincas is. Ciki, nem ciki erre volt pénzem, tartós kapcsolatom nem volt....de már nagyon nehéz volt az együttélés másokkal a vêgén :)
dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sajnálatos, hogy a mai világban erre kényszerülnek fiatalok.
dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!