Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ciki, ha 27 évesen lakótárssal...

Ciki, ha 27 évesen lakótárssal lakom?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, egy lakótársam van (2 szobás lakás).

Elég sz.rul érzem emiatt magam, de kilátástalan a lakásvásárlás, pláne egyedül. El tudnék költözni egyedül egy kis lakásba, csak akkor félretenni is keveset tudnék nagyon. Szóval úgy vagyok vele, ha ne adj' Isten 30 évesen szingli leszek akkor tényleg ideje lesz egyedül bérelni valamit, addig még próbálom így. Valamiért az ilyen lélektani határ e téren.

(Mondjuk van párom, csak vele friss a kapcsolat, egyelőre nem téma az összeköltözés)



dec. 19. 08:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem kényszerülne 10-es senki ha lenne párja mindenkinek de ez nem ilyen easy...


Amúgy meg kerdező nem ciki. Én sajnos utálok így élni 27 evesen, de 240 ezerből örvendek hogy ez a szoba 80 vidéken. Autóm sincs, se háziállat, így 50 ezret tudok eltenni havonta. Ez a helyzet max . Akkor valtozna ha jól mennék férjhez, de egyelőre a párom se akar velem összeköltözni, es azt sem tudom akar-e valaha. Meg az is lehet, hogy szakìtok vele...

dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!