Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt szobatársam eltörte a...

Volt szobatársam eltörte a vízforralóm, mielőtt kiköltözött a koliból. Megpróbáljam felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Most végzett, fél év csúszásban volt. A vizsgaidőszak alatt bent volt végig, én csak vizsga előtti napokon. Nem voltunk barátok, de jó volt együtt élni. Volt pár cucca mind a kettőnknek, amit használhatott a másik. Ilyen volt a vízforralóm is. Én úgy mentem el utoljára, hogy elől hagytam, mert nem zavart, ha használja. Mind a ketten csak arra használtuk, hogy teát csináljunk.

Arra jöttem vissza, hogy hagyott egy bocsánatkérő levelet az asztalomon, hogy véletlenül eltörte (fogalmam sincs, hogy hol meg, hogyan, mert nem hagyta itt a töröttet), de vett helyette egy másik ugyanolyat, és az van az asztalomon. Ami igaz is, amúgy teljesen jól működik az új, pont ugyanolyan, annyi a különbség, hogy erről még nincsenek lekopva a minták. Ja meg hagyott ott kb hét doboz bontatlan teát nekem.

Nem tudom, hogy írnom kéne-e neki valamit, hogy köszi, hogy korrekt volt és ezt megmondta, vagy hogy nem hagyott ott a törött vízforralómmal, amivel nem is reklamálhattam volna a koliban, mert hivatalosan nem lehet bent. :D

Mit gondoltok?


jan. 23. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan inkább lekörmölsz 12 sort a gyakorira idegeneknek, mint hogy írjál neki egy egysoros üzenetet, hogy megtaláltad, rendben van? Köszöngetni nem kell, nem tett szívességet azzal, hogy megtérítette az általa okozott kárt.
jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén sajnálom, de nagyon nehéz életed lesz, ha komolyan gondolod, hogy ehhez idegenek segítsége kell. Hogy köszönj-e meg valamit.
jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írhatsz neki nyugodtan.


Én először egyébként azt hittem nem is vett másikat.

jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék neki. Ritka manapság, ha valaki ennyire korrekt. Ha meg jóban voltatok, akkor meg végképp alap, hogy megköszönöd.
jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semleges volt a viszonyunk. Nem zavartuk egymást, csak elvoltunk egymás mellett.

Csak furcsának érzem, hogy ráírjak, mert soha nem kommunikáltunk egymással a szobán kívül, soha nem váltottunk üzenetet.

jan. 23. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#1 véleményét adom…

Sőt, sztem hagyd békén. Tuti nem lehetett könnyű együttélni veled.

jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jólesett egy tette valakinek, szerintem érdemes ezt tudatni vele. Én legalábbis a szemét embernek is megmondom, ha egy lépést épp korrektnek találtam.
jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!