Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már bunkó szomszédod?

Volt már bunkó szomszédod?

Figyelt kérdés
Nekem a bulizóson kívül most olyan jutott, aki videójátékot bömböltet izomból, hangfalról, engedem a vizet a kádba, hogy egy nehéz nap végén kicsit ellazuljak, de még ezen is áttör a videójáték búgása. Ahogy ismerem talán hajnali 2 felé megunja, de addig félóránként megáll pihenni, kijön közvetlen alánk a teraszra rihegni röhögni a debil haverjaival, amíg fűveznek, biztos, ami biztos szellőztetni se lehessen.
febr. 12. 19:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Van. Semmivel nem zavarjuk, de őt persze az is bosszantja, ha mi levegőt veszünk. Irigykedik ránk. Hosszú erkélyes lakásban élünk, és a kutyája mindig szabadon van, és néha még kutyagumit is hagy ott ahol sikerül, persze nem takarítja fel, és tagadja, hogy az övé lenne, holott az első emeleten nincs is másnak kutyája. Úgyhogy megértelek kérdező.
febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Nincs. Valószínűleg én vagyok az.
febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Van. A gyerekét megnevelni képtelen par.szt, már elnézést.


Nem érdekli, hogy a kölyke üvölt egész nap, meg rohangál, de amikor felmegyek és megkérem, ugyan, menjenek már le a játszóra, mert ez nem állapot, akkor engem fenyeget meg :D


Végülis csak 5 lakásnyi ember akarja kb kidobatni őket, mert akkora bunkók, de már hívtunk rá rendőrt is.

febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
38%
Volt. Ugy ugralt a mamut, hogy mozgott a plafon, le-fol jart, a csillar kilengett. A spine delelott 11-tol esti 11-ig egyfolytaban kotkodacsolt, a rokonaival telefonalt. Amikor a mellette lako felso szomszed lejott hozzam, hogy egyutt menjunk fel szolni, mert tarthatatlan, megijedtem tole az ajtoban, ugy nezett ki, mint a kisertet. A hangos szomszedok benefit cheaterek voltak, aki lejott, fogorvos es korrekt. Vegul mindenki elkoltozott, ahova tudott. A doki csaladostol egy posh faluba, mi a tenger mellett vettuk ingatlant, a larmazok meg lettek buntetve. ;-)
febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
nagyon egyszeru vegyen maganak rendes gamer fülhallgatot mint minden normais gameres. a ferjem is szokott hetvegenkent este ha alszik a gyerek. kb letepnem a fejet ha hallanam ahogy lövi le az embereket a jatekban. van valami szuper noise cancelinges fejhallgatoja, van abbol draga nagyon draga kifizetheto is. ha nagyon celzo akarsz lenni vedd meg neki csönges be nala reggel 7.30kor es mond meg neki ha megegyszer hallo este jatszani akkor rendört hivsz hogy arad a fü szag a lakasbol.
febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Az lesz a vége, köszi a tippet!
febr. 12. 20:08
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Van, most kezdett el fúrni. Vasárnap már negyed hétkor elkezdte, mert csak akkor ér rá. Ezek szerint most is ráér.
febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Elég szar elrendezésű a lakásom. Lényeg, hogy a konyha felőli ablak az a szomszéddal közös folyosóra nyílik. Ez a közös folyosó egyfajta "erkélyszerű" kialakítású, a szomszéd oda járt ki bagózni.


Tették mindezt úgy, hogy 3 bagós, elmondásuk szerint is napi több doboz bagó, én meg szellőztetni nem tudtam, ha ablakot nyitottam dőlt be a bagószag.


Meg eleve tök szar amikor úgy kell jönnöd menned a lakásodban, hogy az ablak előtt ott áll/ül a szomszéd reggeltől estig. Nem volt nap, hogy ne úgy mentem, vagy jöttem volna, hogy ott bagóznak kint.


Aztán elkezdtem minden alkalommal üvölteni velük igazi proli módjára, ebből értettek azóta nem járnak ki.

febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Az a durva, hogy amit a 9-es válaszoló ír, tényleg bejön. Hónapokig tartó buli szórakozás (hétköznap is) és nem alvás után, egyszerűen becsengettem hozzájuk és igazi alja módon káromkodva ordítottam velük. 3 alkalommal megtörtént és utána abbahagyták. Furcsa volt lealjasodnom ilyen szintre, de bejött.
febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!