Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már bunkó szomszédod?

Volt már bunkó szomszédod?

Figyelt kérdés
Nekem a bulizóson kívül most olyan jutott, aki videójátékot bömböltet izomból, hangfalról, engedem a vizet a kádba, hogy egy nehéz nap végén kicsit ellazuljak, de még ezen is áttör a videójáték búgása. Ahogy ismerem talán hajnali 2 felé megunja, de addig félóránként megáll pihenni, kijön közvetlen alánk a teraszra rihegni röhögni a debil haverjaival, amíg fűveznek, biztos, ami biztos szellőztetni se lehessen.
febr. 12. 19:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
76%

Ó, én is küldtem már el a f...ba a kölykös családot, mert tényleg, nem igaz, hogy gyakorlatilag ébredéstől este tízig megy a dübögés vagy épp a visítás kb, de apuka majdnem nekem jött :D


És nem, nem dolgozhatok "gamer" vagy akár hangszűrős fülesben, mert rhadtul nem kompatibilis a céges laptoppal, sem pedig a cégnél használt rendszerrel (próbáltuk többen is, gyak. mindent ledob, ami "idegen" neki). Én volnék a legboldogabb, ha tehetném és nem a nyomorult gyereket kellene hallgatni munka mellett is.

febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Ahol régebben laktam, ott volt a felső szomszédban egy nyugdíjas nyanya, aki minden hülyeségért engem okolt, mindenért én voltam a hibás, volt, hogy naponta kopogott az ajtón.

Egyszer egy közeli hozzátartozóm temetéséről jöttem vissza este, elég rossz passzban voltam, de akkor is odajött hogy egész nap zajongok (nem voltam otthon már 2 napja), meg ez-az-amaz. Akkor besokalltam, és üvöltve elküldtem a halál f@szára, meg közöltem vele, hogy ha még egyszer be mer hozzám kopogni, feljelentem a rendőrségen zaklatásért, majd becsaptam az orra előtt az ajtót. Még 1 évig laktam ott, de ezalatt egyszer sem mert panaszkodni (a semmire).

febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
21:56 Erről jut eszembe, hogy laktunk egyszer egy hosszú sorházban, és vagy három lépcsőházzal odébbról járt át hozzánk egy vénember, hogy túl hangosak vagyunk, mert nem hallja tőlünk a rádiót. Volt, hogy a nemlétező kutyánkra hivatkozott, hogy hangosan ugat. Nem érdekelte, hogy nincs kutya, az se, ha halál csöndben aludtam épp tök egyedül otthon, mikor átjött, hogy hangoskodok. Egyszer mesélte az egyik szomszéd, hogy mikor nyaraltunk, akkor is átjárt, csengetett sokáig, leköpte az ajtót, aztán hazament. Kíváncsi lennék, hogy az utánunk beköltözöttekhez is átjár-e
febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit OFF: sajnos tegyük hozzá, néha társasházban, főleg panelban totál rossz irányból hallatszik a keltett zaj.


Nekem is volt olyan, hogy egész este azt hallgattam, hogy valaki vakarja a beton falat és mintha a fejem felett újítanák éppen a lakást este 11-kor. Már úgy mentem fel a felső szomszédhoz, hogy megölöm, aztán hallgatóztam az ajtónál és semmi.


Végül végig mentem a lépcsőházon és kiderült, hogy az elsőn kaparták a falat, ami a negyediken úgy hallatszott, mintha közvetlenül fentről jönne a zaj.


Beszéltem a sráccal, elnézést kért. Mint kiderült szólt neki a burkoló, hogy másnap tud jönni, előtte 2 hónapig nem jött így nekiállt levakarni a régi csempét meg előkészíteni a falat...

febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Még mindenütt volt, bárhol laktam. Szerintem szinte minden házban van egy primitív zajláda, már ha nem több. Én tévedhetetlen ösztönnel mindig sikeresen kifogtam közvetlen szomszédnak egy-egy ilyet. Sok társasház elb*szott állatkert lett sajnos.
febr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%
24. Ez teljesen így van! Lakott alattunk egy perverz f_szi, minden nap más szexjátékokat űzött az aktuális csajjal, akit felvitt. Folyamatosan azt hallgattuk, hogy felettünk dübörög, felettünk sikít, felettünk jajgat. Az alattunk lakóra nem is gondoltunk. Jártunk körbe, mint gólyaf_s a levegőben, egyik helyen 90 éves mami, másik helyen kerekesszékes lány... Sehol nem volt felettünk olyan, akiből kinéztük volna, de egyszer mentünk fel lépcsőn, mert rossz volt a lift, és az alattunk lakó ajtaján pont kihallatszott egy csaj visítása, elég trágár módon, hogy mit csináljon vele a f_szi! Rögtön becsengettem, hogy na innentől kuss legyen, kinyitotta az ajtót egy hülyegyerek alsónadrágban, mondtam, hogy vagy elkussol, vagy hívom a rendőrséget, és onnantól kezdve nem csinálták ilyen hangerővel.
febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk olyan volt (4 emeletes panel lakás), hogy az első emeleten lakó kb 30-32 éves nő lebabázott, utána komolyan elvárta, hogy az egész lépcsőház haptákban áll miatta és mindenki a saját életét az ő kölkéhez igazítja majd. Mindig mindenért verte a tam-tamot, panaszkodott, kiabált, fenyegetett, mert az ő kis "babócája" nem tud aludni. Azt persze természetesnek vette, hogy az eszméletlen hangos gyereksírást, ami sokszor akár 1 óráig is tartott, mindenki hallgassa.

Lakógyűlésen aztán mindenki elküldte őt melegebb éghajlatra és közölték vele, hogy vagy alkalmazkodik a többiekhez, vagy takarodjon tanyára, mert senki sem fogja a napi normális rutinját felborítani azért, mert őfelsége lekölykezett. Anyuka utána fülét-farkát behúzva közlekedett a lépcsőházban, senkinek sem köszönt, majd rá max fél évre el is költöztek.

febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
91%

Eddig volt vagy egy tucat! Ezeknek igazából csak az üvöltés és a folyamatosn rendőrség kihívása használ, mert ez a népség csak ebből ért.

Talán most az új helyemen csak nyugi lesz már.

Bár az idilli csendet teljesen tönkre vághatja egy új beköltöző, viselkedni nem tudó tulajdonos....

febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

#26 Na mondjuk a hangosan kefélő állatoktól én is a falnak megyek.


Volt aki nyitott ablak mellett olyan üvöltést meg szarvasbőgést levágott, hogy a fél kerület hallotta. Aztán egyszer többen voltunk és kiálltunk az erkélyre a hangját utánozni, gondolom lelankadt neki mert csend lett onnantól.

febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk legdurvább eset nem is bunkó volt, hanem konkrétan egy bűntanyát csinált a házból. Pedig 11. kerületi jó lakóközösségű ház.


Egy idős nénihez költözött be egy szobás lakásba az alkoholista fia, képzelhetitek már az is milyen volt neki. Majd annak az unokaöccse egy 20-as éveiben járó srác egy nagy dög kutyával.


Egyrészt konkrétan megölték a nénit. Nem adták neki oda a gyógyszereit, volt hogy a néni az erkélyről kiáltozott és az utcáról jöttek fel emberek, rendőrt is hívtak, soha nem történt semmi. Végül meghalt a néni onnan elszabadult a pokol.


A srác drogot árult és fogyasztott is. Rendszeresen fűszag volt, egyszer majdnem felgyújtották a pincét mert oda jártak le drogozni. Többször volt kint rendőrség, semmi.


Aki szólni mert azt megfenyegette, autók kerekét szúrta ki, összekarcolta a kocsik oldalát. Rendőrség nem tett semmit.


A kutyája széttépett más kutyákat az úton, a rendőrség nem tett semmit.


Ráadásul jöttek a ki nem fizetett drogosok, rendszeresen ment az üvöltözés, riasztó pisztolyos lövöldözés. A barátnője is drogos volt aki mindig az utcáról üvöltött fel a srácnak, akkor hagyta abba amikor az egyik szomszéd közölte, ha nem megy el most lemegy és megöli.


A poén, hogy a srác amikor "zaklatták" rendőrrel fenyegette a többi drogost...


Aztán végül érezte, hogy nagyon szorul a hurok és eladta a lakást, elköltözött. Szerintem ha maradt volna akkor biztos, hogy előbb utóbb megölte volna valaki a lakók közül, pedig mindenki normális, dolgozó ember volt.

febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!