Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normálatlan szomszéddal mit...

Normálatlan szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Társasházról van szó, és az egyik lakószomszéd állandóan zalkatja a barátnőmet. Ordítozik neki falon keresztül, lépcsőházban, életveszélyesen megfenyegeti és hasonlók. Mit lehet ezzel tenni? Közös képviselő nem tudott mit kezdeni, rendőrség szerintem ezzel nem foglalkozik. Ha én venném "kezelésbe" mi lenne?

febr. 25. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Költözzetek el a proli közegből,vagy szokd meg.

Tényleg ne haragudj,de ez az igazság.Én is társasházban lakom,11 éve egyszer sem volt még hasonló sem.

febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

" életveszélyesen megfenyegeti "


Azzal pont foglalkozik a rendőrség. Ha más nem, legalább van nyoma, ami jól jöhet akkor, ha mondjuk tényleg lelöki a lépcsőn, a bugyuta magyar rendőrség meg mondjuk téged vesz elő gyilkosságért.

febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

#2

Senki sem fog vele foglalkozni,a redőnység sem.Meg fogják magyarázni,hogy mit miért nem lehet megoldani.

febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos normátalan szomszéd csak abból ért, ha lemennek a szintjére vagy költözés...
febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Merre van az Országban az a társasház?
febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Mi értelme annak? Nyugati országrész amúgy, Balaton felé.
febr. 25. 19:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Innen költözni lell. A fickó alighanem elmebeteg.
febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
3 Lesz nyoma. Az pont elég lenne. Egyébként ez meg csak kifogás azoknak akik nyuszik még a rendőrségnek is szólni. Egyszer engem is fenygetett egy alkesz légpisztollyal, mert azt hitte én szúrtam ki a bicikligumiját vagy mi volt a nyűgje. Amilyen bolond volt, azt hittem majd ő is bosszút áll, ha szólunk a rendőrnek, de miután otthagyta egy havi fizetését, némi puffogás után elcsitult.
febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Havi többször bejelented a rendőrségen, hogy a szomszédban egy nő segítségért kiabál már percek óta, vagy dulakodást hallasz, állatkínzás folyik, veri a kutyákat, delíriumos âllapotban artikulálatlanul üvöltöznek stb. Trollkodj vele.
febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja azért könnyű mondani hogy költözzön az ember, nem mindenki szül egy lakásravaló összeget. Na meg miért az menjen akinek nem kellene?
febr. 25. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!