Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normálatlan szomszéddal mit...

Normálatlan szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Társasházról van szó, és az egyik lakószomszéd állandóan zalkatja a barátnőmet. Ordítozik neki falon keresztül, lépcsőházban, életveszélyesen megfenyegeti és hasonlók. Mit lehet ezzel tenni? Közös képviselő nem tudott mit kezdeni, rendőrség szerintem ezzel nem foglalkozik. Ha én venném "kezelésbe" mi lenne?

febr. 25. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

1 vagyok.

nem érdekel a lepontozás,de a lepontozó árulja már el,hogy normális,hogy a falon keresztük ordítozik valaki?Mi más lehet ez,mint valami elmeroggyant pronyó?Rendes köréken ilyen nincs,ahol kutúrember lakik.

febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én már arra is gondoltam hogy el kéne látni a csávó baját. Ha nem bírja befogni a száját majd kicsit rásegíteni.
febr. 25. 19:37
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak haverjaid, akikkel betudnàtok fenyíteni.
febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akár egyedül is, nokedli amúgy a csávó.
febr. 25. 19:43
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

"akikkel betudnàtok fenyíteni."


Tudnátok + befenyíteni = be tudnátok fenyíteni. Elváló igekötő nem ragadni hozzá segédige. Betudni az valami mást jelent.

febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nokedli, akkor barátnőd is meg tudja védeni magát, ha ne adj' Isten arra kerülne sor.

Rendőrségen meséljétek el a sztorit, és jegyzőtől birtokvédelem. Illetve, ha van kontakt az illető családjához, akkor lehet kicsit zaklatni őket, hogy amúgy figyeljenek már oda a szabadon grasszáló elmebeteg rokonra.

1-es és 11-es: én nem pontoztalak le, de jó környéken lakok, mégis van bolond nő a lépcsőházban, meg fél óránként hisztikéző Benettke is.

febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!