Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy tavasszal, 17 fokban, verőfényes napsütésben a felettem két emelettel(!) lakó család két fiúgyermeke inkább dörömböl/ugrándozik/ordibál/görget valami szart a lakásban órák óta, mintsem kint a szabadban tenné ezt?

Figyelt kérdés
márc. 15. 16:49
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja igen, panelházról van szó, természetesen. Tippeket szeretnék kérni, hogy mit tehetnék, mert nagyon nehéz ezt elviselni minden hétvégén, minden nap, több órán át.
márc. 15. 16:52
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Amiért te sem a szabadban töltöd az idődet.
márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ. A különbség az, hogy itthonról dolgozom, másrészt tanulni is szeretnék, alkalmasint pihenni, és nincs mozgáshiányom. Ha mozogni szeretnék, akkor lemegyek futni vagy a konditerembe.
márc. 15. 16:56
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem akar. Valami tövény ez, hogy kimenjen? Idéznéd a kapcsolódó jogszabályokat?
márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Költői kérdés volt egyébként, nyilván egy kulturált család is kell ahhoz, hogy a gyerekeket rávezesse arra, hogy kedves dolog másokra is tekintettel lenni egy lakóközösségben, főleg egy olyan épületben, ahol köztudottan minden áthallatszik.
márc. 15. 17:05
 6/31 A kérdező kommentje:
Plusz igen, szerintem, ha mozgáshiánya van a gyerekeknek és kint klassz idő ben, és panelházban élnek, akkor tényleg célszerű inkább lemenni velük a játszótérre.
márc. 15. 17:06
 7/31 A kérdező kommentje:
*klassz idő ben= klassz idő van
márc. 15. 17:07
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

Valószínűleg a 2-es meg a 7-es válaszoló ugrál fölötted. Vagy ezek a szüleik.


Kérdező, igazad van. A szabadidőt csak ugrálás nélkül lehet bent eltölteni. Ugrálni kint kell.


Én végtelenül türelmes szomszéd vagyok, de van az a pont, amikor ajtótokostul csengetek be, és a tokot a kezébe adom, miközben hívom a közös képviselőt és a rendészetet.

márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
*2-es meg a 4-es válaszoló
márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Most azt a tippet kaptam, hogy tegyek be hangos zenét. Azzal pedig kiszúrok az alattam lakóval. Miért nem alapvetés az, hogy egymásra tekintettel, kulturáltan éljünk, a gyerekeinket pedig ennek megfelelően tereljük?
márc. 15. 17:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!