Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ismertél olyat aki egy műsorba...

Ismertél olyat aki egy műsorban vagy hírekben volt? elmesélnéd?

Figyelt kérdés
bárki aki szerepelt TV- ben,híradóban vagy újságban,és ismerted? férjem ismerőse benne volt a mónika showban,enyém a balázs showban,dél- magyarban a padtársam aki discobalesetben örökre lebénult 15 évesen,egy faluban laktunk a családdal akik lakodalomra mentek és beléjükment egy kamion,a 17 éves fiú nem ment velük,a szülei és huga meghaltak a kocsiban.( hírekben néztük) .a fiú azóta magában beszélt az utcán.
márc. 27. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Exem benne volt a Mónika showban 17-8 évesen 😂 Hihetetlen vicces rész volt. (Ő volt a legértelmesebb a teremben)


Illetve nagypapám többször volt újságban, tv-ben stb, ő festőművész volt és volt egy csomó kiállítása, akkor azt mindig lehozták vhol.

márc. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Párom egyszer megnyert egy versenyt, benne volt a Blikk-ben.

Apám párszor szerepelt már tv-ben, talán ATV-n vagy valamelyik kisebb csatornán ( polgármester).

Egy férfi színész abból a kisvárosból származik ahonnan én,(csak látásból ismerem őt, de az egyik barátnőm nagyon sokszor találkozott vele), nyilván ő rengeteget szerepel a tv-ben.

Illetve a felső szomszédom szerepelt a múltkor a Szerencsekerékben.

márc. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Egy távolabbi ismerős a Mónika show-ban volt benne. Nagyon nagy szerencse, hogy ritkán találkozunk, mert totál égő az egyed.
márc. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyik exem tesoja celebbel házas.

Exem a munkahelye miatt cimplapfoton volt (vele promotálják a helyet mert helyes)

En is ismerek olyat, aki most tanul járni autobaleset miatt és a felépülését is kísèrik a hírekben. (Nekem udvarol)

Nálunk a meloban volt flash mob meg sokszor van vmi rolunk a hirekben mert állami intézmény. Es en is voltam már fotón a céges külföldi kapcsolatok miatt hirekben.

A külföldi autóbalesetem is lehozták a kulfoldi újságba.

Aztán itthon azt is, mikor kiraboltak és hogyan tudta elkapni es rájuk bizonyitani a rendőrség.

Exem szulei nyeremények miatt voltak hírekben.

Volt amikor máj 1-jén interjút csináltak velem (összevissza beszéltem zavaromban)és egy az egyben lehozták vágás módosítások nélkül..

márc. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja meg másik exem DJ, ő is szinte mindenhol fent van ha ez is számít(együtt nőttünk is fel) rádióban is volt vele interjú is.
márc. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ismerem az egyik híradóst.
márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Igen, van egy pár, de az egyik leghíresebb, az a weisz fanni, talán
márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Apát egyszer meginterjúvolta a helyi tévé, és le is adták főműsoridőben. Az apropóra nem emlékszem már, de a város főterén sétált haza munkából, amikor megkérdezték, hogy benne lenne-e pár kérdés megválaszolásában.

A család közeli barátjának lánya pedig a Balatoni Nyárban szerepelt, meghívott vendégként, még pár éve.

Egyik általános iskolai osztálytársam anyukája tavaly szerepelt egy nyereményjáték-műsorban az egyik kereskedelmi tévénél.

Egyik gimis osztálytársam pedig rendszeresen jelenik meg 2 kereskedelmi tévében, általában statiszta szerepekben, bár egyik alkalommal, amiről tudomásom van, már komolyabb szerepe is volt.

márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Apám az újságban (horgászverseny), de pl Dolhai Attilát személyesen ismerem (egy városban lakunk).


Ami nem jó: volt régen egy motorbaleset, amikor Pécs közelében felvette a motoros, hogy 200-zal száguld és elgázolt egy másik, szabályosan közlekedő motorost.

Rokonom ez a kretén.

márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A gimnáziumból ahova jártam, az egyik tanárnő - engem nem tanított, de értelemszerűen ismerem - szerepelt egyszer a Maradj talpon kvízműsorban. Egész jól teljesített, nyert is pénzt, már nem emlékszem mennyit.
márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!