Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek nálunk a fiatalabb...

Szerintetek nálunk a fiatalabb korosztály falun vagy városban szeret inkább lakni, élni és miért ott?

Figyelt kérdés
máj. 27. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Falun
Városban
Fővárosban
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a fővárosban, nyilván.. A falu egy pusztaság és nincs ott semmi, csak fű és kecske.. Semmi szórakozási lehetőség. A város tulajdonképpen egy nagy falu, örülhetsz, ha van 2 pláza össz-vissz, plusz 1 mozi, elégedj meg ennyivel, 8-kor zárnak a boltok. Ehhez képest Budapest a lehetőségek tárháza.
máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk varosbol sem mindegy, h Tamási vagy Debrecen.
máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szórakozni Bp-en, de lakni, élni falun.
máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárosban. Azért a vidéki nagyobb városokban vannak lehetőségek,de tény,hogy nagy plázából van ott is kb. 2 nem minden sarkon mint Bp-n. Úgyhogy azért nem mindegy,hogy egy Szeged,vagy mondjuk Mátészalka. Én személy szerint a 300.000-600.000 körüli városokat preferálom a legjobban,nem olyan nagyok,zsúfoltak mint Bp,Bécs stb...de nagyobbak mint egy vidéki magyar nagyváros. Magyarországon ez a kategória nincs meg. Ilyenek Pozsony Brno Krakkó Graz stb...
máj. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első,én ahol élek 70.000-es város,csak egy pláza van,viszont 2 mozi. Na akkor most mi lesz😂
máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a sima boltok (Spar,Tesco,Lidl stb...) Pesten sincsenek tovább nyitva mint más kicsit nagyobb városokban. Ahol én éltem 9-10-ig voltak a Hipermarketek,Pesten szintén. Jó van éjjelnappali,de az meg minden ~20.000 nél nagyobb városban van,max nem olyan sok. Éjjel Bp-n sem voltam elájulva a vásárlási lehetőségektől,buli után alig találtunk valamit ahol tudtam valami ehetőt venni. De nyilván sokkal több minden van ott,10x akkora mint a második legnagyobb.
máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!