Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha éjjel kihívom a rendőrt,...

Ha éjjel kihívom a rendőrt, mert lehallatszik a zene, de nem üvölt, viszont ez is zavaró, a rendőr rögtön felmegy intézkedni, vagy először meghallgatja nálunk mennyire hallatszik le, ami nekünk zavaró? Ezt felülbírálja?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 09:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
füldugó hatástalan, több fajtát is kipróbáltam.
2013. máj. 18. 20:58
 12/16 A kérdező kommentje:
a költözésen vagyunk, de nem megy gyorsan. addig meg marad a rendőr, ha kell minden nap. köszi.
2013. máj. 18. 21:01
 13/16 anonim válasza:
Én is pont így vagyok,sajons és ma be telt a pohár ki6qvtam a rendőröket állandóan minden este az ő tévéjük túl ordítja a minkét,zuhognak,rohangálnak hajnalig és hetente többször össznépi bulit tartanak mint ma is amivel felkeltik a 9 hónapos kislányom a szomorú az hogy ez megy nappal is ha meg fel megyek ajtót nem nyitnak csak szidják anyukámat.Átok az ilyen szomszéd :(
2013. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ja és egyből hozzájuk ment,tőlem csak a nevet kérdezte a telefonba.
2013. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólást. nálunk megint ment a zene éjjel, sőt mikor este hazajövünk, az utóbbi időben állandóan lesnek az ablakból. mikor bejövünk csattan a redőny állat módjára. van mikor direkt végigdübögnek a lakáson, még vihognak is. meg van az értelmi szint. :(
2013. máj. 20. 08:19
 16/16 anonim válasza:
Hívd ki a rendőröket és majd ha közlik fele hogy a harmadik kihíváskor 30 ezer forintot kell fizetni lehet meggondolja, hogy mennyit hangoskodik.
2013. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!