Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha a szomszédok...

Mit csináljak ha a szomszédok azt hiszik ők az urak?

Figyelt kérdés
Tipikus idősek laknak a szomszédunkban.Állandóan azzal jönnek,hogy a 11 éves ikerlányaink állandóan a zenét bömbölteti,pedig a lemezlejátszó ott porosod x idő óta és csak én használom ha hangoskönyvet veszik ki a könyvtárból,és én sem bömböltetem.Meg a párom sem.Ő meg angol nyelvtanulás céljából használta még x ideje.A ház úgy van,hogy kicsit így körbe és annak a ,,középébe" van egy kis kert,ahol a gyerekek játszanak.Lementek a lányim és a nő odajött,hogy menjenek el innen.De szerencsére volt annyi eszük,hogy még azért is zargatták őket,mert odahívták az összes gyereket.És azt mondom jól tették,mert meg kell a házaspárnak is tanulniuk,hogy nem csak ők vannak a házba hanem mások is.Meg múltkor képes volt az idős bácsika azért átjönni,hozzá teszem 22:17-kor,hogy ha lehetne akkor mindenki előbb fürödjön a családban,mert ilyenkor hallják ,hogy a csövekben folyik le a szennyvíz.Hát aztán a párom szépen beolvasott nekik.És a nő kiírta nagy betűkkel: PORSZÍVOZNI SZIGORÚAN TILOS DÉLUTÁN 16:00 ÉS 17:00 KÖZT.De marhán zavar már mindenkit,hogy kisajátítják a házat.Mit tegyünk?
2013. máj. 28. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell velük foglalkozni. Egyik fületeken be, másikon ki.

Ha pedig mennek hozzátok, vagy szólni akarnak hozzátok, szépen le kell pattintani őket egy----nincs beszélni valóm önökkel---mondattal.

2013. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja,majd nem engedem be őket
2013. máj. 28. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
társasházban éltek ugye?amúgy meg nem kell velük foglalkozni,szóba se állni velük,ha látják,hogy nem érdekel titeket amit ők mondanak,és hozzájuk se szóltók akkor sztem le fognak állni
2013. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szóltok* bocsi
2013. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem erre való egy jó kis házirend. Ezt betartatni mindenkivel, és akkor nincs ilyen probléma.

Èn külföldön élek, itt szinte minden társasháznál a következö van. 12-14 között csendes pihenö tilos bármit hangosat csinálni (furni faragnai, bömböltetni r´´adiót stb..) 20-7 között megint csak tilos ilyenekt. Persze zuhanyozni mindig lehet, de itt elve ilyet az ember meg sem hall.

Vasárnap is tilos bármit is csinálni.

2013. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni, mekkora f@szság jah talán 2 év múlva megunják tényleg... Egyszerűen szépen vagy inkább nem szépen meg kell mondani nekik, hogy mindenki lesz@rja őket és jó lenne ha elülnének már ennyi... De ameddig nem szól senki sem vissza nekik ne várjatok mást...
2013. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldenék a hülyének postán egy karton füldugót egyenesen a raktárból.
2013. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nagyd08b válasza:
Ajánlom oktatófilmnek a pokoli szomszédok c. játékot!
2013. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:DD
2013. jún. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!