Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is a szomszéd...

Szerintetek is a szomszéd srác a ludas abban h eltűnt anyám telója és 50000 forintja?

Figyelt kérdés
a történet ott kezdődött h a szomszéd srác átjött hozzám segíteni levágni a füvet a másik szomszédomban. 7órakor mentünk át és akk még a telefon és a táska a helyén volt. miután elkezdtem füvet vágni ő elment haza azzal az indokkal h átveszi a cipőjét éd addig vágtam a füvet a ház előtt, kb 10 per múlva vissza jött. Tovább folytattam a fűvágást de megálltam egy pillanatra h igyak egyet de amikor hátra néztem a srác sehol nem volt. folytattam továbbra is a fűvágást és pont kifogyott a benzin akk sétál oda hozzám h ő otthon volt mert megszomjazott és nem akart bemenni hozzánk inni nehogy az legyen mondva h ő mit keres nálunk amikor nincs otthon senki.(számomra ez a mondat elég furcsa volt mivel már máskor is volt úgy bent nálunk amikor mondjuk én kint voltam az udvaron vagy lent voltam a kertben) hazamentem tankolni és akk vettem észre h nincs a telefon a helyén és a táskából is ki van pakolva minden, megnéztem és nem volt benne a pénz. amint hívni akartam a rendőröket egyből nekiállt össze tapizni a telefon töltőjét, megfogta a táskát és még a pénztárcát is.

2013. jún. 22. 12:34
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
ugyan ezeket mondtam el a rendőröknek is, írtak jegyzőkönyvet de abból nem hagytak itt egy példányt se. felhívtuk az áldozatsegítőket ők mondták h kérjünk másolatot a jegyzőkönyvről + még vigyük be egy csomó papírt és akk megtérítik a pénz összeget. remélem össze jön mert tényleg szar helyzetbe kerültünk.
2013. jún. 22. 15:12
 22/30 A kérdező kommentje:
az ügyvédemet még nem értem úton, de majd csak észre veszi h kerestem és vissza hív. hétvége van, van jobb dolga is mint hogy velem foglalkozzon.
2013. jún. 22. 15:17
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen, ezért mondom hogy légy határozott. Sok a probléma, Mo-n nagy a bürokrácia, tehát nem könnyű. A rendőrség még nehezebb eset mint az orvosok... De ez lassú folyamat is és sajnos sok esetben be sem fejezik a nyomozást. Testvérem ügyére mondta az ügyvéd hogy évekig is eltarthat. Egy egyszerűbbnek számító "bántalmazás"-ról volt szó, de még kocsilopás ügyében is több évig tarthat. Ez azt jelenti, hogy nyilvánvaló esetekben is évekig ülnek a papírokon. Akkor is ha megvan minden részlet, nem képesek lezárni az ügyet. Van elég alkalmazott, de a magyar igazságszolgáltatás már jó régóta ilyen igazságtalan és szimplán csak ülnek a papírokon. Amúgy nemzetközi botrányok is voltak már a magyar igazságszolgáltatás igazságtalansága miatt. De ettől függetlenül tedd meg a feljelentést, és reméljük hogy eredmény is lesz hamarabb, de ne várj gyors válaszokat.
2013. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
pont az előbb hívtam őket h akk most mi lesz az üggyel, erre még engem b...asztak le h hétvége van, ilyenkor ők nem foglalkoznak ilyesmivel, hívjam őket hétfőn és lecsapta a telefont.
2013. jún. 22. 15:48
 25/30 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügy vége?
2014. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Mégis mi lett volna? magyar hatóság.. magyar bürokrácia... stb.. amúgy végig lehet vinni az ügyet ha valaki nagyon elszánt, de a tapasztalat szerint jobb ha mindenki maga oldja meg... Amúgy ezen nem kell teljesen bedepressziózni, az oroszoknál is pl mindig is úgy volt hogy maguk oldották meg és persze sok más helyen
2014. aug. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
kiderült h a szomszéd srác volt a ludas, de lassan két éve volt ez de még mindig nincs belőle semmi.
2015. jan. 23. 23:08
 28/30 anonim ***** válasza:

De azért te is vicces vagy hogy évekig haragot tartasz :P

Ha azóta nem fordult elő akkor sztem jobb hagyni, mert nem egy ördög, csak elkövetett egy hibát, most ezért a saját energiád tovább rááldozni és pénzed meg idődet sztem felesleges, lépj tovább

2015. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
majd ha veled is előfordul ilyen akkor megnézem te hogyan lépsz tovább
2015. jan. 30. 11:57
 30/30 A kérdező kommentje:
ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy előtte amikor betörtek hozzánk akkor is ő volt, de annyit mondott, hogy inkább a kisebbik rosszat vállalja magára.
2015. jan. 30. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!