Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is a szomszéd...

Szerintetek is a szomszéd srác a ludas abban h eltűnt anyám telója és 50000 forintja?

Figyelt kérdés
a történet ott kezdődött h a szomszéd srác átjött hozzám segíteni levágni a füvet a másik szomszédomban. 7órakor mentünk át és akk még a telefon és a táska a helyén volt. miután elkezdtem füvet vágni ő elment haza azzal az indokkal h átveszi a cipőjét éd addig vágtam a füvet a ház előtt, kb 10 per múlva vissza jött. Tovább folytattam a fűvágást de megálltam egy pillanatra h igyak egyet de amikor hátra néztem a srác sehol nem volt. folytattam továbbra is a fűvágást és pont kifogyott a benzin akk sétál oda hozzám h ő otthon volt mert megszomjazott és nem akart bemenni hozzánk inni nehogy az legyen mondva h ő mit keres nálunk amikor nincs otthon senki.(számomra ez a mondat elég furcsa volt mivel már máskor is volt úgy bent nálunk amikor mondjuk én kint voltam az udvaron vagy lent voltam a kertben) hazamentem tankolni és akk vettem észre h nincs a telefon a helyén és a táskából is ki van pakolva minden, megnéztem és nem volt benne a pénz. amint hívni akartam a rendőröket egyből nekiállt össze tapizni a telefon töltőjét, megfogta a táskát és még a pénztárcát is.

2013. jún. 22. 12:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
igen hülye vagyok h nem zártam be, de eddig ilyen nem történt a környékünkön.
2013. jún. 22. 13:25
 12/30 anonim válasza:
Véletlenül nem te loptad el?
2013. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
de biztos kirabolom a saját anyámat, látom magadból indulsz ki, de sebaj, kívánom h te is menj át ezeken a dolgokon.
2013. jún. 22. 13:35
 14/30 anonim válasza:

Valószínű hogy ő volt..

Beszéltél már a szomszéd sráccal? Próbáld meg azt, hogy kérdőre vonod, és mondd meg neki, hogy ha visszaadja maradéktalanul az ellopott dogokat akkor visszavonod a feljelentést.

2013. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt a nyaralónál egy ilyen segítőkész szomszédsrác. Először a gázpalackokat vitte el, majd a kerítést, aztán a kerti grillsütőt. Ő is füvet nyírni, metszeni, ilyeneket segített, el sem tudtunk volna róla képzelni semmi rosszat. Csak aztán minden jel arra mutatott, hogy ő volt és amikor anyu beszélt a rendőrökkel, azok már jól ismerték őt.
2013. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
reggel próbáltam beszélni vele, a szüleivel is de nem jöttek ki akármennyit kiabáltam a kapujukban
2013. jún. 22. 14:30
 17/30 A kérdező kommentje:
sztem ha nem lenne ludas akk már rég átjöttek volna megbeszélni ezt a dolgot. de semmi nem történt.
2013. jún. 22. 14:31
 18/30 anonim ***** válasza:
Ügyvédetek van? Ő mit mondott?
2013. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa az a mondat amiről írtad hogy nem akart bemenni hozzátok, evvel egyféleképpen igazolni akarta hogy "őőő ugyan ott sem járt".

Ez elég egyértelműnek tűnik, sőt túl egyértelmű, gondolom ezért kérdezték korábban hogy nem te loptad e el.. De nem ismerem a magyarországi rendőri procedúrákat, úgy tudom elég lassúak és ki tudja, de azért szerintem jelentsd fel. Ezek alapján elég amatőrnek tűnik, vagy túl biztos magában, sok sikert...

2013. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Csak legyél határozott és mondd amit tudsz a rendőröknek is ugyanilyen határozottan ahogy itt elmondtad.
2013. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!