Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy szólhat be nekem a...

Hogy szólhat be nekem a szomszéd a zenehallgatásért, mikor az Ő gyereki ordítóznak fél napot az udvaron?

Figyelt kérdés

És nem bömböltetem. legalábbis kint annyira hallatszik, hogy hallani lehet halkan.

És beszóltak, hogy ne hallgassam már ilyen hangosan.

Holott ez a szembe szomszéd, és az én szobám a ház másik felén van, és annyira hangos, hogy kint halljam a teraszon, ami olyan 15-20 méterre van.

A szobámban lehet, hogy hangos, azt én is hallom, de nem kint a kertben.

És beszólt, hogy zavarja.

HÁH! Ő beszél? Két kisgyereke az udvaron ordítozik, sikítozik fél napig, én meg 2 óráig nem hallgathatok zenét?

Mit képzel magáról? A saját gyereki nem zavarók? Mert sose szól rájuk. Sőt, lehet hogy direkt kirakja őket az udvarra, mert már nem bírja őket.

Hogy megy ez? Én nem bömböltetem a zenét, a saját szobámban lehet, de, hogy nála 20-30 méterre zavarja...

Eszem megáll!



2013. aug. 25. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha 15-20 méterről hallani lehet a zenét, ami a teraszt jelenti, és ebből a távolságból "élvezhetően" lehet hallgatni, akkor 30-40 méterről (ahol elvileg a szomszédnak kellene lennie) már alig alig hallható a zene!


Amúgy milyen zenét hallgattál?

2013. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Drum n basst, és le volt alacsonyra tekerve a mélynomó, szóval még azt se mondhatta, hogy bele remeg a háza.
2013. aug. 26. 19:47
 13/14 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%

Jézusom mennyi ideggyenge ember van aki azon vitatkozik, hogy hangos-e vagy se!


Neki a gyerekei hangosak, neked a zene. Ilyen az élet. Jópofa volt az a válaszoló aki írta, hogy a gyereket nem lehet "lehalkítani" de a zenét igen. Elárulom "le lehet halkítani"! Nevelésnek hívják!:)


Egyébként ez nem mínősül csendhábororításnak szóval ne aggódj!:)

2013. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A nádfonatos kolléga megírná, mi volt pontosan a szitu? Bedünnyögött a szomszéd, mert nem lát át a kertedbe? Érdekel, írd meg lécci!
2013. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!