Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan építsük le a kölcsönkér...

Szaszák Katalin kérdése:

Hogyan építsük le a kölcsönkérő szomszédot, utcabeli ismerőst anélkül, hogy ne sértődjön meg, ne álljon bosszút?

Figyelt kérdés
A környezetemben elég sok munkanélküli van, akik felváltva ostromolnak, hogy adjak kölcsön cigire, kenyérre, tökmindegy, de kölcsönözzek már holnaputánig. A holnapután volt már, hogy 2-3-5 hónap múlva sem jött el, és nekem kellett szólnom, hogy a 10 eFt-omra már igen csak szükségem van. Következik a megsértődés, felháborodás, hogy merni merem a pénzem. Ötleteket várok, hogyan utasítsam el a kéregetőket!

2013. szept. 6. 12:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Ez nagyon nehéz ügy!Sajnos nincs jó megoldás!Tőlem anyukám mostoha anyja kért kölcsön folyamatosa,persze nagy nehezen vissza adta.De egyszer hónap végén akart kérni,persze nem tudtam adni.Erre ő megszakított minden kapcsolatot velem és anyósomtól kezdve húgomig mindenkinek elmondott mindennek,az összes titkom kiteregette.Azóta sem beszélünk.Sajnos van ilyen is.Én elfogadom,mert ez nem az első eset,hogy így össze vesztünk,de az utolsó,mert többé nem érdekel semmilyen nyomora.Elég drasztikus,de van ilyen is.
2013. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!