Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Azok zárkózott emberek, akik...

Azok zárkózott emberek, akik 2,5 méteres átláthatatlan kerítést építenek?

Figyelt kérdés

Mondjuk beton, vagy olyan léc amin 1 centin nem látsz be.

Ők zárkózottak?



2013. okt. 27. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem! Kendert akarnak termelni.
2013. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Természetesen, ilyen magas kerítés esetén eléggé elzártan élnek.Talán a szomszéd lánya ruha nélkül napozgat?!
2013. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zárkózott, de én is azon gondolkozom hogy olyan kerítést építek amin nem lehet átlátni mert a szomszédaim kukkolnak állandóan és még kérdezik is mit csináltam na meg kiokosítanak hogy az nem jó, nem beszélve a szegény elnyomott kisebségről.
2013. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha valaki 2,5 méteres beton falat épít maga köré ott komoly pszichés probléma lehet, a fa nem annyira drasztikus megoldás mint a beton, de az sem normális ha csak nincs rá oka... leskelődnek a szomszédból, vagy zavarja valami a szomszéd kertjében...
2013. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ez valamiért lemaradt... nálunk 180 centis lamellált fa kerítés van, teljesen jó így, nem látnak át ha pl napozom, vagy kertészkedem, de ha állva elsétálok azért látni, hogy ott vagyok. szerintem ez az ideális magasság. a kis kerítések is tetszenek( 150 centi körüli fehér) <- ez az álmom, de mivel nem vagyok valami bomba testalkattal ellátva nem szívesen mutogatom magam a szomszédoknak nyáron medencézés, napozás közben
2013. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vagytok ezen kiakadva. Tök normális dolog, hogy nem akarják, hogy minden jöttment, meg a hülye szomszéd is belásson hozzájuk.
2013. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Az épít ilyen kerítést ahol a környéken élnek cigányok.
2013. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a ház mindig az embert szimbolizálja, aki benne lakik.

maga az ember.

a ház környezet, pedig az ember jellemére, önmaga törődésére is utalhat.

szóval ki milyen ember, olyan a háza is és a környéke is.

sok okosság van a fengshuiban:)

2013. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha házam lenne, én is magasabb kerítést építtetnék. Vagy nem is, inkább körbeültetném a kerítést nagyranövő tujákkal. Így szép is lenne, mert zöld parkszerű, meg nem is lehetne belátni. És én nem vagyok zárkózott ember, de ha már lenne kertem, akkor úgy akarnék benne rohangálni, ahogy akarok, ha bugyiban akkor bugyiban.:D Ha meg belátnának, és úgy lennék a kertben, akkor olyan mintha az utcán járnék bugyiban, és azt azért mégse. Szóval nem, nekem tuti kéne magas kerítés.


(Meg hát a kenderültetvény... :DDD)

2013. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

amúgy én is mikor az első tavaszi napsugarak előjönnek, meztelenül, indián szökdelésben kergetem a pillangókat a kertben és az udvarban.

ha ilyenkor vki benézne, nem is tudom mit gondolna.

2013. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!