Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Manapság hogyan lehet megoldan...

Manapság hogyan lehet megoldani, hogy valaki huszonévesen lakáshoz jusson?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valaki csak 24 évesen tud munkába állni, és hát akkor sem keres több száz ezret. Hitel nélkül megoldhatatlan? Ha nagyon összekapnánk magunkat, akkor se tudnánk 3-4 milliónál többet összespórolni 5-6 év alatt! Tudom, tudom, más még ennyit se tud, de kérlek, a kérdésre válaszoljatok!
2014. jan. 17. 08:01
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen, persze, de azért szeretnék a realitás talaján maradni. A külföldi munka sajnos még 4 évig kizárt. Marad a hitel.
2014. jan. 17. 12:31
 22/29 anonim ***** válasza:

Dehogy van mindig munkaidőben az állásinterjú :) Persze ahol ilyen merevek, oda nem tudsz elmenni, de nem para. Fejvadászok viszont simán fogadnak este hétkor is, illetve ha egy cégnél komolyan érdeklődnek irántad, akkor ott sem fog gondot okozni, ha azt mondod, hogy munkaidő után tudsz menni, akkor úgy szervezik.

Akiben meg nincs ennyi rugalmasság, azzal nem is érdemes kezdeni :)

2014. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22: Én heti 20 helyre pályázok, de 3 év alatt 1 helyre hívtak csak interjúra. Nem tudom, milyen lehetősége van az embernek még abban is válogatni, hogy rugalmasak legyenek...
2014. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Pontosan. 8-17 ig van meló, 17 után senki sem fog állás interjúztatni csak téged. mindenhova Du 2 vagy de 10-11 re kellene bemenni. Szóval az alapból lehetetlen.
2014. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Befejeznétek végre?
2014. jan. 17. 16:30
 26/29 anonim ***** válasza:
Fizikai dolgozó akár hová mehet. 120-150-nél tiöbbet nem kap. Ha huszonévesen akar házat venni, vagy külföld, vagy falu 3-4millióért. De az is inkább házrész, vagy nyaraló.
2014. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Külterületi felújításra szoruló nyaralóház ,présház. Néhány százezerért odaadják ,az meg 1 év alatt megvan,ha spórolsz . Utána minden hónapban szépíteni ,építeni és 1-2 év alatt csodát lehet belőle tenni ,főleg ha nem büdös a kétkezi meló. Kell egy kisfogyasztású kocsi ,bejárni ,közlekedni, és meg van oldva a nyugis élet. Nem túlnépesített zajos panel, nincs 20év hitel, van szép kerted, jó levegő ,csend nyugalom ,élettér. Nincs szádban a bolt, a pláza, meg a mozi de mindenkinek más a prioritása.
2014. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szerintem minden variációt leírtunk.

Lóvészerzés, lakáselőtakarékosság, elsőlakás-támogatás felvétele, részletfizetési megállapodás az eladóval és szülői lakás eladása együtt.:)

És lelakott ingatlant venni, amit menet közben újítgatsz fel.

Vagy kihalt faluba menni, ahol ingyen lakhatsz gyerekvállalás fejében.:)

2014. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok még nem dolgozom, illetve munkanélküli vagyok. A párom 30 éves, jól fizető biztos munkahelye van 2 éve. Márciusban leszünk együtt 6 éve.

Idén jutottunk "saját" lakáshoz, illetve segítséggel.

Kereszt szüleim vállalták azt, hogy kölcsönt adnak nekünk, természetesen kölcsön adási szerződéssel. A teljes lakás árát ide adták készpénzben, így vettük meg a lakást a saját nevünkre.

A szerződésben az áll, hogy 5 éven belül vissza fizetjük a kölcsön adott összeget, olyan ütemben ahogy tudjuk. Minden hónapban igyekszünk 100eFt ot törleszteni, ha nem sikerül csak kevesebbet nem probléma. Hónapról hónapra pontos összeggel dokumentáljuk a visszafizetett összegeket mindenki aláírásával.

Nekünk ez hatalmas segítség, bankot kihagyva, úgymond "nincs hitelünk" és a fejünk fölül sem árverezik el a lakást. Örökké hálásak leszünk nekik, ezért a kölcsönért.

2014. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!