Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótárs barátnőjével mit...

Lakótárs barátnőjével mit kezdjek? 18/l

Figyelt kérdés

Lakótárs többet fizet azért, hogy felhozhassa a barátnőjét is bármikor, ezzel nincs is baj, korrekten van a dolog, viszont a csajszi egy hisztérika és lekezelő.

Mi előbb laktunk itt, és már beköltözés második napján hisztériát rendezett, üvöltözött, csapkodott. Azóta még kétszer volt vitájuk, az nem ekkora szerencsére, viszont a konyhában sokszor összetalálkozunk, és mindig olyan fejet vág, mintha büdös lennék vagy valami rosszat tettem volna (pl. féltékeny lenne rám, pedig a párommal lakom a másik szobában), köszönni se hajlandó, feszült vagyok miatta nagyon annyira, hogy amíg kint van a konyhában inkább ki sem mennék. De én lakom itt bejelentve, fizetek teljes lakbért, fix rezsit, amiben megegyeztünk a tulajjal, stb., miért is nekem kéne bujkálni? (Kb. folyton kint van, főz vagy mosogat.) Amellett, hogy nyitva van sokszor az ajtó, nekünk kutyánk van, aki így sokszor beszökik, azon meg hisztizik, de akkor miért hagyja nyitva az ajtót? (A barátja nagyon szereti amúgy a kutyust, és ő mondta, hogy nyugodtan bemehet, de a csaj legtöbbször egyedül van itt.)

Próbáltam mosolyogva közeledni a csaj felé, hogy legalább ne vágjon olyan fejet, mint aki le akar hányni, ilyenkor odavet félvállról egy hellot. Megkértem, hadd mossak el legalább egy tányért, mert már 1 órája kint állt és piszmogott két tányéron, én meg éhes voltam, csak melegíteni akartam, akkor durcálva egy szó nélkül bement a szobába. Nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt. Hogyan és mit mondhatnék neki? Vagy a lakótárssal beszéljek inkább?


2014. jan. 29. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha a lakótársaddal beszélnél inkább először és rajta keresztül megtudakolni, hogy mi is a gond.
2014. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor egyszer beszéltem vele, azt mondogatta, hogy hát az ő barátnője hisztis, le kell szarni, de ő többet fizet azért, hogy bármikor feljöhessen.
2014. jan. 29. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor csináld azt amit mondott a srác,sz-ard le te is.

a hiszti igazából egy hatalmi játszma,egy kontroll harc,aminek a lényege,hogy zsarolással behódoltassa a másik embert.

minél inkább látja rajtad,hogy hatásos a dolog,annál inkább vissza van igazolva neki ez a fajta viselkedés.

szóval ne vedd fel a dolgait,te csináld a magadét.

persze gondolom,hogy nem egy álom,hogy ezek a viszonyok vannak otthon,de védd meg az érdekeidet,alkalmazkodj a helyzethez és győzz.

ha veszekedni akar veled vagy bekóstol,akkor ne menj bele,csak nyugtázd,egy ahammal,vagy ja-ja-val,amiből le fogja venni,hogy nem vagy a játszótársa.

2014. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :) Megfogadom!
2014. jan. 29. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,az a jó taktika.Pl azt mondja neked a csaj-Te mutogatod magad a barátomnak?Te meg-Jaja,persze...add ide a vajat légyszíves!-Letojod a játszmáját.Engedély meg végképp ne kérj.Kimész kajálni,tegyük fel beszól-Hogy nem,látod,hogy főzök?Te meg nem szólsz semmit-Erre megint megkérdezi.Te meg-Ja észre sem vettem,hogy itt vagy,mint főzöl?.Nem válaszolsz a konkrét kérdésére.Az ilyen paprikajancsikat meg lehet őrjíteni a közönnyel és a szereplés megfosztásával.
2014. jan. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem, beválik.
2014. jan. 30. 12:24
 7/7 anonim válasza:
Mindenképp a lakótársaddal beszéld meg , hogy a barátnője egy hisztis p.csa.
2014. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!