Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez nem illetlenség, bunkóság?

Ez nem illetlenség, bunkóság?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk a barátommal, néhány hónapja lakótársat kaptunk a másik szobába. A tulaj rokona. Eddig a tulaj lakott itt héba-hóba, de most ő jött állandóra.


A problémám, hogy mostanában úgy csinálja, hogy mikor fürdök, ő a szobája ajtaját kinyitja, aztán mikor kijövök, rohan egyből be a fürdőbe. Amúgy a szobaajtókat mindig csukva tartjuk, de mostanában mindig kinyitja mikor fürdök. Mivel a fürdő kicsi, és semmi tartó nincs ott, törölközőben megyek be és jövök ki. Meg amúgy is elég párás lesz minden, nem lehet megtörölközni rendesen. De ezzel ne is volt, baj, de így ogy nyitva az ajtaja és nekem ott vezet az utam a szobája előtt egy szál törölközőben... hááát...

Na meg az, hogy ő nem dolgozik, semmit nem csinál, egész nap itt van. Barátom dolgozni megy minden reggel, én egyetemre. Szóval ha mi fürdünk, akkor utána már aludnánk. De ez... kezdem azt hinni hogy direkt csinálja. Eddig mindig egymást váltva fürödtünk a barátommal. Meg figyeltük, hogy ha egyik nap hamarabb megyünk fürdöni, akkor ő is.. ha később akkor ő is.Aztán most meg az van, hogy nyitva az ajtaja és kb. készen létben várja, hogy beronthasson.

Ennek mi értelme? meg az hogy tudja hogy törölközőben vagyok, és akkor nyitva hagyja az ajtót... meg mi van ha csak kijöttem egy percre vmiért a fürdőből, ő meg beront oda?

Mindig akkor lesz neki sürgős fürödni, amikor valamelyikőnk megy...hozzáteszem büdös mosdatlan szaga van így is, belengi az egész lakást.

Ugye szerintetek sem normális dolog ez?



2014. márc. 4. 09:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Télen én is csináltam olyat, hogy mindig a lakótársam után mentem fürödni, mert jó párás meleget csinál a fürdőben, és nem fázom:D Sőt, meg is egyeztünk hogy télen mindig így lesz a sorrend mert fázós vagyok:) De lehet, hogy nálatok más a helyzet, nem tudom.
2014. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ez aranyos, amit az utolsó válaszoló írt :) mármint hogy megbeszéltétek. Hát igen itt más a helyzet.


Nagyon jó ötlet volt a köntös, köszönöm! Volt otthon egy köntösöm, nem használtam, most hasznát veszem legalább.

De már meg úgy tűnik le is szokott róla, hogy kettőnk közé trollkojon, vagy nyitva hagyja az ajtót.

Most új "heppje" van.

2014. márc. 12. 19:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
És mi az új heppje? :)
2014. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát most azt szokta sorozatosan csinálni, hogy mikor mi a konyhában vagyunk, akkor ő wc-re megy.

Úgy van, hogy ugye panelről van szó, a konyha mellett a wc, utána fürdő. A konyhában egyébként mi nem sokat vagyunk, max ha főzök akkor hosszabb ideig, de előre megcsinálom, meg barátomnak van munkahelyén ebéd olcsón elég nagy adag, azt szokott hozni, szóval addig vagyunk a konyhában kb míg megmelegítjük a kaját, meg elmosogatunk. Szobában eszünk, mivel az asztal a lakótárs területe. Ő oda mindig kiült, meg csomó cuccát ott tárolja.

Na, eddig úgy volt, hogy megvártuk míg nincs senki a konyhában, utána mentünk wc-re, vagy ha pl. valakia fürdőben volt, akkor sem mentünk pisilni, meg semmi, ő is így csinálta, mindig nyitogatta az ajtót, hogy na mikor jön ki épp aki benn van. de fürdéskor is így csinálta.


Most meg egész végig benn van a szbában (oké, kijön közben is wc-re) de éppen akkor mikor elkezdet a konyhában ügyködni, ő akkor ront ki a wc-re. Pl. egyik nap, csinálom a reggelim és hallom hogy szarik :D máskor, a fürdőbe bementem pár percre, amint bementem (hallatszik az ajtó miatt) ő már jött is ki, és pisilt, de nagyon hangosan :D Ja meg nem pisil, csak fingik.Én meg ott hallgatom alig egy méterre :D

Barátom is mondta, hogy most ez mi, miért csinálja így, kimegy, és akkor ő ront ki a wc-re. na meg az hogy pisilek én, és akkor ő is kijön a konyhába és ott molyol a wc közelében. Hát én utálom ha hallják hogy pisilek, vagy tépem a papírt, pontosabban egy idegen ne hallja ha lehet...


Na szóval ez, csinálom a kaját és kijön szarni meg fingadozni, eddig mindig kibírta azt a pár percet míg bementünk.

2014. márc. 16. 17:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Tulajjal beszéltél már? Ő nem tud rá hatni? Vagy nem is érdekli?
2014. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!