Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szivassam meg a szomsze...

Hogyan szivassam meg a szomszedaimat? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A szomszedaink zaklatnak , feljelentgetnek, ezert kegyetlenül bosszanto trefakat szeretnek uzni velük egy a lenyeg ne ütközzön törvénybe. Van par otletem pl szorolapon terjeszteni valamit roluk, a kutyaszar a postaládába az alap stb. Szoval ha tudtok még tippeket adni akkor azt nagyon megkoszönném.

#szívatás #Bosszantó szomszédok
2014. márc. 25. 15:48
1 2
 11/13 anonim válasza:

Sajnos nekem is szinte csak rossz tapasztalataim vannak velük.

Szivatásra nem gondoltam, legyenek boldogok a saját kis világukban, ahol ők a királyok.


Példa: Esküvőre készültünk, szépen lemostuk a kocsit, amit láttam, hogy a függöny mögül figyelt. Ahogy végeztünk, bementünk a házba. Kb negyed óra múlva berregést hallottunk, hát a kedves szomszéd épp a kapálógéppel "dolgozta" ki a száraz gyepet a háza előtt a kocsinktól kb 5 méterre.

Kiálltam a ház elé, ránéztem, akkor csak annyit mondott, ha nem akarod, hogy poros legyen, állj ki az utca végére!

Ezt mindig eljátssza ablakpucolás után, volt már példa rá, hogy a locsolóval belocsolt az ablakomon.


Én is jelentgessem fel?

Ha ez teszi boldoggá, akkor csinálja..

Az utóbbi időben minden vasárnap 2 órától 3-ig a gyerek furulyázik, de olyan hamisan, hogy nekem fáj... Ez őszintén megmondom nagyon zavar. Így vasárnap kénytelenek házimozi hangerőn akciófilmet hallgatni, vagy éppen a F1-et.

Egyébként ha elmérgesedne a dolog, akkor én jelenthetném fel inkább, mert a gyerekeit alpári módon neveli. Reggelente lemarházza az egész családot, de legtöbbször az egész utca a nevelési stílusát hallgatja.


Megjegyzés: Sajnálnám tőlük a kutyaszart..

2014. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Uhh utolsó, te aztán jól kifogtad... tiszta dilinyósok laknak melletted. Mi bajuk van, kormosak?
2014. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem az etnikumhoz tartoznak, hanem menő vállalkozó család.

Csak hát híján vannak az értelemnek..

2014. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!