Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, hogy kibírjam az...

Mit tegyek, hogy kibírjam az alattam lévő szomszéd okádék bűzét?

Figyelt kérdés

Nem akarok elköltözni, imádok itt élni, de akkor mit tegyek?

Nem a szellőzőből jön a bűz, hanem az erkélyes szobába, ha kinyitom az ajtót és kiállok az erkélyre. Onnan árad ez a förtelmes állott, áporodott cigis, hagymás BŰZ!!! Mit tegyek, vagy ilyenkor mit lehet tenni?



2014. ápr. 26. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Közös képviselőnek szólj, hogy egy kényszertakarítást és bogárirtást kellene elrendelni náluk, mert büz jön a lakásukból, a többit bízd rá. Esetleg beszélj az alatta és mellette lakókkal is, együtt biztosan többre mentek.
2014. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy nem merem, mert előbb-utóbb úgyis kiderülne, hogy én voltam, és megharagudna. De így meg az idegem nem bírja már, hogy nem tudok szellőztetni és rendbe tartani a lakásom. Meg vagyok lőve, mert nem merek szólni a közös képviselőnek. Esetleg elbarikádozni az erkélyt?
2014. ápr. 26. 16:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem mered??? Akkor szagold tovább, ha ilyen töketlen vagy, erre nem lehet mit mondani.
2014. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg dobj be egy febreeze gránátot az erkélyére :D


[link]

2014. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolj ózonizátort. Az lecsapja a szagokat. Az első napokban még úgy tűnik büdösebb van, majd szépen kitisztul a levegő.
2014. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es: igen, azt kellene :)

5-ös: köszi, remélem nem drága.

2014. ápr. 27. 07:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos drága, nekem ez van :Selva CM 103

Allergiára is jó, 10 éve jól működik. Magasra kell tenni, időnként kiporolni.

2014. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Előző, bionet?

Kérdező, nem butaság, amit az előző válaszoló írt. Egyszer portalanítasz tisztességesen, akkor bezárod az erkélyajtót és többet nem kell kinyitni.

2014. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utána fogok nézni neten, remélem nem csalódok benne.
2014. ápr. 27. 22:17
 10/16 A kérdező kommentje:
Megnéztem elég szupernek tűnik. Hagy kérdezzem már meg, hogy ezt lehet úgy használni, hogy az erkélyajtó felé teszem, és ha jön be a bűz, akkor azt szűri meg? Működne?
2014. ápr. 27. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!