Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak en vagyok a béna, amiert...

Csak en vagyok a béna, amiert lezulleszt a pesti lét?

Figyelt kérdés

Rakoczi uton lakom, a Keletinel, ket eve. A haz teljesen oke, a lakasom is szep, de a kornyek illetve inkabb altalaban Budapest feloroli az agyamat.


25 vagyok, mernokkent dolgozom fillerekert.


Sajnos nagyon gyenge az idegrendszerem amugy is, hajlamos vagyok depressziora, ugyanakkor meg egy narcisztikus, gyáva ember vagyok.


Komolyan mondom en legjobban a lakasba bezarkozva erzem magam itt Pesten. Videken nottem fel, falun, ott tok nyugi van, de cserebe nincs munkalehetoseg es tarsasag sem.


Kobanyara jartam dolgozni mar ket munkahelyem is ott volt, es nagyon nyomaszto az egesz kornyek. Felek mar az utcara is kimenni, mert nek tudnam magam megvedeni, ha belem kotnenek ciganyok. Kobanyan nappal, mig masok dolgoznak, a ciganyok az utcan lezengenek olyan helyeken is, ahol nincs is lakoepulet, csak uzemek. Azt meg nem felteteezhetjuk roluk, hogy ott dolgoznak.


Es komolyan mondom annyira paranoias vagyok itt ebbe a xar lecsuszott proli orszagban, hogy szerintem ra fog menni az egeszsegem igy vagy ugy...


Ma pl visszajottem ket hetes szabirol es egyetlen nap kellett hozza, hogy bekattanjak. Faj a fejem, hanyingerem van egesz nap. A 99-es buszon azt hittem kiajulok a feszultsegtol. Most is legszivesebben sirnék...


Mondjuk magamnak koszonhetem, hogy nincs jobb munkahelyem, pl a boschnal vagy knorr bremsenel, es ilyen ezer eves szoci maradek gyarakban kell tevekenykednem, meg egyszer mondom, fillerekert!


Mondjuk nem a penz a legnagyobb baj, hanem a kornyezet. Hogy mindennap rettegnem kell es feszult vagyok a sok rohadek cigany miatt. En nem birom a jelenletuket! Rosszul erzem magam a kozelukben, mert felek...


A romos kornyekekrol ne is beszeljunk... :/


2014. máj. 5. 20:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Költözz egy jobb környékre.
2014. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

én tudom mi a bajod!

csapd ki de rendesen, meglátod egy csomó feszültség távozik!

utána csak nyugalom, boldogság, madárcsicsergés, tücsökciripelés , és SZUSZÁÁÁÁÁÁÁÁ lesz!

na jó mókát!

2014. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Engem maga a lét lezülleszt... Mondjuk nem ennyire durván, meg én meg is tudom magam védeni, nincs ilyen gondom, egyszerűen csak utálok elmenni bárhova, de legjobban én is bezárkózva érzem magam, vagy valami csendes helyen, csak ku..a unalmas.
2014. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Neked szerintem két dolog hiányzik:

1. Egy igazán jó szex

2. Az, hogy ki mert mondani, amit gondolsz


A nyavajgás nem tesz jót az idegeidnek! Sportolj rendesen.

2014. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Szex se segit annyira mar.
2014. máj. 5. 22:04
 6/38 anonim ***** válasza:

Gyere Győrbe. Gondolom gépészmérnök vagy hasonló lehetsz. Itt rengeteg állás van a hasonlóaknak, mint te. Most bővít az Audi és a Rába (elvileg) is, úgyhogy még több emberre lesz szükségük.


A környék pedig nyugodt, ha normálisabb részre költözöl, mint Révfalu. De a húzósabb helyeken sem kötöttek még soha belém a cigányok (bár másokba már igen).


Ha pedig romlana a helyzeted, akkor menj el szakemberhez. Főleg ha már a szexet sem élvezed.

2014. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
A bosch is folyamatosan bovit, megse hivnak be még csak interjura se
2014. máj. 6. 06:17
 8/38 A kérdező kommentje:
Am jo a szex, de a rinyalast nem szunteti meg
2014. máj. 6. 06:36
 9/38 anonim ***** válasza:
Jaj de rémisztgessél már, pont Pestre fogok költözni! Így is tiszta ideg vagyok!
2014. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
vagyis ne rémisztgessél :)
2014. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!