Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak en vagyok a béna, amiert...

Csak en vagyok a béna, amiert lezulleszt a pesti lét?

Figyelt kérdés

Rakoczi uton lakom, a Keletinel, ket eve. A haz teljesen oke, a lakasom is szep, de a kornyek illetve inkabb altalaban Budapest feloroli az agyamat.


25 vagyok, mernokkent dolgozom fillerekert.


Sajnos nagyon gyenge az idegrendszerem amugy is, hajlamos vagyok depressziora, ugyanakkor meg egy narcisztikus, gyáva ember vagyok.


Komolyan mondom en legjobban a lakasba bezarkozva erzem magam itt Pesten. Videken nottem fel, falun, ott tok nyugi van, de cserebe nincs munkalehetoseg es tarsasag sem.


Kobanyara jartam dolgozni mar ket munkahelyem is ott volt, es nagyon nyomaszto az egesz kornyek. Felek mar az utcara is kimenni, mert nek tudnam magam megvedeni, ha belem kotnenek ciganyok. Kobanyan nappal, mig masok dolgoznak, a ciganyok az utcan lezengenek olyan helyeken is, ahol nincs is lakoepulet, csak uzemek. Azt meg nem felteteezhetjuk roluk, hogy ott dolgoznak.


Es komolyan mondom annyira paranoias vagyok itt ebbe a xar lecsuszott proli orszagban, hogy szerintem ra fog menni az egeszsegem igy vagy ugy...


Ma pl visszajottem ket hetes szabirol es egyetlen nap kellett hozza, hogy bekattanjak. Faj a fejem, hanyingerem van egesz nap. A 99-es buszon azt hittem kiajulok a feszultsegtol. Most is legszivesebben sirnék...


Mondjuk magamnak koszonhetem, hogy nincs jobb munkahelyem, pl a boschnal vagy knorr bremsenel, es ilyen ezer eves szoci maradek gyarakban kell tevekenykednem, meg egyszer mondom, fillerekert!


Mondjuk nem a penz a legnagyobb baj, hanem a kornyezet. Hogy mindennap rettegnem kell es feszult vagyok a sok rohadek cigany miatt. En nem birom a jelenletuket! Rosszul erzem magam a kozelukben, mert felek...


A romos kornyekekrol ne is beszeljunk... :/


2014. máj. 5. 20:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Mérnökként találnál, de légy már pesszimista :)

Morcos vagy.

2014. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
akkor itthon miért nem vettek fel?
2014. máj. 6. 18:59
 33/38 anonim ***** válasza:
Mert ez Magyarország! Hagy ne írjam le a véleményem róla, mert cenzúrázatlan szöveg.
2014. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

azért akik kihozzák magukból a maxot, azok itthon is meg tudják találni a számitásaikat...én sajnos nem ilyen vagyok :(


De mondjuk Boschnál adnak tervező mérnököknek kezdetben iyen 300bruttókat, nyugaton meg ennek a 3x-osa az alap.

2014. máj. 6. 19:02
 35/38 anonim ***** válasza:
Inkább örüljél, hogy dolgozol. Én mehetek egyedül az ismeretlenbe, hogy legyen valami.
2014. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ugye azt te sem írtad komolyan, hogy ha itthon nem találnál, felesleges külföldön próbálkoznod...


Itthon alig van munkalehetőség, külföldön meg rogyásig van minden. Én építészmérnök vagyok és én sem nagyon találok itthon munkát, ezért külföldre kacsintgatok, ahol rogyásig vannak pénzzel és lehetőséggel... Szerinted miért akar mindenki kimenni?


Ráadásul egy mérnök kint nem keres 2000 € alatt... A megélhetés meg tény, hogy drágább, de nem annyival, amennyivel többet keresel az itthoni fizetést elnézve. Sőt, a kaja vagy egy áron, vagy olcsóbban van, mint itthon.

2014. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"sztem XII ker meg II kerület egész jók. Nem hiába kétszeresek az ottani ingatlanárak."


Naja ez így van, pest egy rakás szemét halmaz, nyócban éltem 7 évig. Azért a 11 és 3. ker se rossz csakhát bkvzni kell. Mondjuk szívesebben ücsörgök nyugdíjasok mellett, mint szrs cigányok közelében.

2014. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Csak 1lovas lány válasza:
Költöz jobb helyre..nyugisabbra
2014. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!