Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak en vagyok a béna, amiert...

Csak en vagyok a béna, amiert lezulleszt a pesti lét?

Figyelt kérdés

Rakoczi uton lakom, a Keletinel, ket eve. A haz teljesen oke, a lakasom is szep, de a kornyek illetve inkabb altalaban Budapest feloroli az agyamat.


25 vagyok, mernokkent dolgozom fillerekert.


Sajnos nagyon gyenge az idegrendszerem amugy is, hajlamos vagyok depressziora, ugyanakkor meg egy narcisztikus, gyáva ember vagyok.


Komolyan mondom en legjobban a lakasba bezarkozva erzem magam itt Pesten. Videken nottem fel, falun, ott tok nyugi van, de cserebe nincs munkalehetoseg es tarsasag sem.


Kobanyara jartam dolgozni mar ket munkahelyem is ott volt, es nagyon nyomaszto az egesz kornyek. Felek mar az utcara is kimenni, mert nek tudnam magam megvedeni, ha belem kotnenek ciganyok. Kobanyan nappal, mig masok dolgoznak, a ciganyok az utcan lezengenek olyan helyeken is, ahol nincs is lakoepulet, csak uzemek. Azt meg nem felteteezhetjuk roluk, hogy ott dolgoznak.


Es komolyan mondom annyira paranoias vagyok itt ebbe a xar lecsuszott proli orszagban, hogy szerintem ra fog menni az egeszsegem igy vagy ugy...


Ma pl visszajottem ket hetes szabirol es egyetlen nap kellett hozza, hogy bekattanjak. Faj a fejem, hanyingerem van egesz nap. A 99-es buszon azt hittem kiajulok a feszultsegtol. Most is legszivesebben sirnék...


Mondjuk magamnak koszonhetem, hogy nincs jobb munkahelyem, pl a boschnal vagy knorr bremsenel, es ilyen ezer eves szoci maradek gyarakban kell tevekenykednem, meg egyszer mondom, fillerekert!


Mondjuk nem a penz a legnagyobb baj, hanem a kornyezet. Hogy mindennap rettegnem kell es feszult vagyok a sok rohadek cigany miatt. En nem birom a jelenletuket! Rosszul erzem magam a kozelukben, mert felek...


A romos kornyekekrol ne is beszeljunk... :/


2014. máj. 5. 20:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Igen, de ne ezen idegeskedj. Te jelenleg beteg vagy, még ha nehéz is kimondani, és segítségre szorulsz. Hidd el ez nem szégyen. A pszichiáternek nem te lennél az egyetlen ilyen páciense, neki ez hétköznapi. És ki tudja? Lehet, hogy 4-5 beszélgetéstől nyugodtabb, magabiztosabb lennél. Ha másért nem is, magam miatt, a helyedben, elmennék csak egy elbeszélgetésre egy pszichiáterhez, csak, hogy mondjon valamit, hogy mi bajod lehet. Nyilván nem a te hibád, ha valami bajod van, nem tehetsz róla, tehát ne félj, ő sem fog úgy kezelni téged mint egy idiótát.
2014. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Amúgy a Váci utca az tényleg jó környék, oda jártam suliba.
2014. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

egyetemen két évig jártam pszichológushoz. Mondjuk nem segített. A végén pszichiátrián kötöttem ki. Kapásból irt fel gyógyszert, elkezdtem szedni, a mellékhatásoktól majdnem felfordultam, így abbahagytam.


Életemben eddig FÉL évig voltam boldog! Meg nagyjából akkor volt normális életem, mikor becsajoztam először, 21 évesen. Akkor egy kis szutyok albérletben laktam 2 másik sráccal, tanultam minden percben, végre meg tudtam csinálni minden felvett tárgyat, bár az átlagom mégis csak átlagosra jött ki. Tehát nem vagyok egy zseni (BME-re sajnos nem elég a szorgalom). A csajommal hétvégente találkoztam.

2014. máj. 6. 18:31
 24/38 A kérdező kommentje:
sztem XII ker meg II kerület egész jók. Nem hiába kétszeresek az ottani ingatlanárak.
2014. máj. 6. 18:32
 25/38 anonim ***** válasza:
Én a 14-be megyek
2014. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező! Én nekem jelen pillanatban esélyem sincsen összejönni valakivel, mert itt vidéken semmi nincsen. Te legalább embereket látsz az utakon. Én meg itt alig valakit! Fent sem fogok egy lelket sem ismerni.

Nem mindegy, hogy fiúként sétálgatsz egyedül a nagyvárosban, vagy egy fiatal lányként mondjuk.

Aggódni inkább nekem lenne okom.

2014. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nekem az első csajom egy 20 km-re lévő faluból lett.
2014. máj. 6. 18:39
 28/38 anonim ***** válasza:
Ha Pesttől rosszul vagy, akkor mi lenne veled itt! Amúgy a mérnök az nagyon jó szakma. Külföldre kéne menned!
2014. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
falun nőttem fel.
2014. máj. 6. 18:49
 30/38 A kérdező kommentje:
ha itthon gondot okoz az állástalálás, akkor nem hinném, hogy külföldet kéne erőltetni
2014. máj. 6. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!