Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 4-en lakunk egy kollégiumi...

4-en lakunk egy kollégiumi szobában, és az egyik lányt nem bírjuk. Ki szeretnénk tenni, de hogy lehet nem bunkó módon megmondani neki hogy költözzön el?

Figyelt kérdés
folyamatosan utánoz minket,éjjel pakol táskát,követ minket,és még sorolhatnám

2014. máj. 11. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedül érzi magát, nincsenek barátai és ezért teszi ezeket!
2014. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tudom,sajnálom is ezért, de erről ő tehet, mindenkit eltaszít ezzel a viselkedéssel. És nem szeretnénk évekig egy olyan emberrel lakni,akit nem kedvelünk.
2014. máj. 11. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezt az utánzást és az éjjel pakolást magyarázd már el jobban :)
2014. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tényleg utánoz minket! például van egy kedven csokim,és sokszor veszek olyat, ezért neki is kell! ugyan akkor kel fel mint mi,mióta vasalom a hajam ő is,mióta festjük magunkat,ő is,szóval nagyon sok dologban.a táskapakolás az csak annyi hogy már késő van, le akarunk feküdni aludni, de ő nem engedi lekapcsolni lámpát mert még táskát kell pakolnia, pedig egész nap a szobában ült, és lett volna ideje.
2014. máj. 11. 13:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem úgy gondolja, ha hasonlít rátok, akkor ugyanolyannak tartjátok őt is és nem lesz más, mint ti, így beveszitek őt magatok közé.

hány évesek vagytok?

2014. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
15-16.év elején jóban voltunk, de ez már szerintem túlzás, amit most csinál...
2014. máj. 11. 14:01
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Azért közétek én sem kívánkoznák.
2014. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én senkivel nem szoktam rosszban lenni,komolyan! de vele lehetetlen együtt élni! (és ez nem volt kérdés, de köszi)
2014. máj. 11. 14:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az esti pakolást meg lehetne úgy oldani, hogy délután pakoltok ti is és szólnátok neki, hogy ő is rakodjon, nem pedig este. tuti utánozna benneteket...

másrészt ezzel az utánzással tényleg csak hozzátok hasonlóvá akar válni, hogy elfogadjátok őt. próbáljatok vele jóban lenni és elfogadni olyannak, amilyen, mégis szobatársak vagytok. ismernetek kellene, beszélgessetek vele erről, hogy miért csinálja ezeket

2014. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ.De mi eldöntöttük,közösen megegyeztünk, hogy nem szeretnénk vele lenni. Sokszor már azért nincs kedvem visszautazni vasárnaponként,mert tudom mi lesz megint.Így nem szeretnék élni.
2014. máj. 11. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!