Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy olyan...

Dávidbácsi kérdése:

Mit lehet tenni egy olyan szomszéddal, aki lelopja a terméseit a fáimnak? Ő ott lakik, nekem nyaraló.

Figyelt kérdés

Egyik nap kimentem a telekre, és rajta kaptam a szomszédot, hogy lopja a gyümölcsöt a fáról. Megjegyeztem neki, hogy köszi, innen átveszem. Erre elhordott mindennek, köpni nyelni nem tudtam, és azt mondta: "Nem tudod, hogy én ki vagyok!"

Tulajdonképpen egy senki.

Mivel mindenkinek arrafelé csak nyaraló, és csak ő lakik ott kint, kiskirálynak érzi magát.

Mit lehet egy ilyen szomszéddal tenni?

Várom a korrekt, kivitelezhető ötleteket.

Feljelenteni hülyeség lenne, mert csak bosszút állna.



2014. jún. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
haverok összeszed és adjatok neki alaposan tanu nélkül. Az ilyesmit hiába is jelentenéd akár felvétellel a rendőrségnek, a törvények semmit nem érnek.
2014. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól kimosod a permetezőt,kimész permetezni amikor a szomszéd is látja,de nem teszel a permetezőbe mást csak vizet és azzal lepermetezed.Táblára ki is írhatod,hogy erős méreggel permetezve.
2014. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyezz meg vele. Ő leszedi, a fele az övé. Vagy amennyit jónak tartasz.
2014. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom hagyvigye te gondolom nem vagy ott mindig és csak ott rohadna meg a sok gyümölcs
2014. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó a kérdező is biztosan szívesen adna a szomszédnak a gyümölcsből, ha megkérdezi a szomszéd. De így, hogy hülyének néz és pofátlan is, részemről is inkább a fán menjen tönkre és legyen a madaraké és a darazsaké, minthogy az övé...
2014. jún. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igenis jelentsd fel, hát BETÖRT a te házadba (kertedbe) és ELLOPTA a te tulajdonodat! Mégis milyen bosszút állna, mit félsz egy piti kis gyümölcstolvajtól?


Na mindegy, ötleteim azért akadnak, a kerítéseden belülre drótkerítést rakhatnál, amin fennakadna, vagy akár a fák köré ilyen szögesdrót hálót, kamerázd be a kertedet, a gépedre kösd rá a kamerát és amikor látod, hogy éppen igyekszik betörni hozzád, akkor hívd rá a rendőrt...

2014. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek elég nagy telkek régen szőlős volt mindegyik és nincsen egyik sem bekerítve. Ha feljelentem simán bosszúból kárt csinálhat a házban.

Összeverés?- hagyjuk élni.

2014. jún. 12. 17:18
 8/8 anonim válasza:
nem kell agyonverni csak megmutatni neki, hogy ki az úr a háznál. Másból úgysem tanulnak ezek. A rendőrök meg mire kiérnének már kész is lesz belőle a pálinka...
2014. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!