Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha a szomszéd...

Mit lehet tenni ha a szomszéd (panel) folyton füvezik és már rosszul vagyok a szagától?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,és nem rég ide költözött egy új szomszéd. Folyamatosan bent cigiznek a lakásban ráadásul minden nap füvet is szivnak. Normális keretek között nem zavarna, de ezek töménytelen mennyiségben nyomják és csak úgy tódul át a szag a mi lakásunkba is. Az emeleten is ha kiszállok a liftből 10perc alatt simán beállnék olyan durva.

Nem akartam még átmenni hozzájuk azzal a szöveggel hogy "ne fűvezzél már ennyit te állat" mert elég balhés formának tűnik, bár már nem sok kell...

Mit lehet ilyenkor csinálni? Am másban nem zavarnak, de ez már kezd elviselhetetlen lenni. Ha rendőröket hívnék azok semmit sem csinálnának mi?



2014. aug. 14. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ennyire átérződik a szag egy panelban? Amúgy ja, mond meg neki, hogy zavar téged a szag, csinálja nyitott ablaknál, vagy valami. Amúgy szimplán a szagától nem fogsz beállni, emiatt ne aggódj.
2014. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Pont hogy ablakos szobában kéne ezt csinálni, mert ha konyhában csinálják, vagy nyitva hagyják az előszoba felé a nappali ajtót, akkor az elszívón keresztül sokkal jobban átmegy felétek a szag. Sose az ablakon jön át. Szóval először én megmondanám nekik, hogy légyszi csak a vizes helyiségekben ne, mert az elszívó áthúzza hozzátok.
2014. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nyitott ablaknál is ugyanúgy lehet érezni mint a dohányt.

a kérdező úgyse fog tenni semmit.

2014. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
A qrva bagó főleg a nyitott ablakok között száguldozik. Rühellem én is, sőt az erkélyben meg is tud rekedni. Úgy rá.asznék még 2x ennyi adót a bagóra, hogy csak na.
2014. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 4/20 válasza:
100%
Csak szólj nekik,mindenkit nagyon zavar a fű szag és hallottad több szomszédtól, hogy fontolgatják hogy szólnak a zsaruknak. Meg fogják köszönni, hogy szóltál. Senki se akar ilyen miatt bajba kerülni.
2014. aug. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi lett a vége? Nálunk hasonló probléma áll fenn, az alattunk lakó szomszéd folyamatosan pöfékel, már kezd nagyon zavarni, főleg hogy lassan nyitott ablaknál kell éjszakázni is.
2015. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Amikor már nagyon nem birtam tovább, bekopogtam hozzájuk és megmondtam, hogy nagyon zavaró stb... Azóta javult a helyzet!
2015. aug. 16. 15:46
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia, azóta változás?
2021. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én 16-os vagyok, mikor éreztem a szagot, párszor kiálltam az ablakba és félhangosan (éjszaka) elkezdtem mondani hogy "nem tudom honnan jön a szag, nem az zavar hogy füvezel, hanem az hogy az egész lakásban is a te fűszagod érezzük, légyszi kulturáltabban szívj mert elég para és idegesítő"

vagy valami hasonlót. Utána még ezt párszor eljátszottam rövidebb szövegeléssel, aztán alább maradt, vagy heti pár alkalomra visszament az mikor éreztem. Vették a lapot elkezdték okosabban szívni azt a szart hogy ne a fél lépcsőház őket szagolja.

2021. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!