Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül azt hogy az emberek bámulnak amikor mezítláb sétálok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek mezítláb sétálni de az mindig zavar ha megbámul valaki.Főleg ha ismerős.Kb mindig csak 15 percet merek mezítláb lenni hátha valaki meglát..valami módszer hogy ne zavarjon ? vagy ha beszólnak mit mondjak ?

Köszi a válaszokat !



2014. nov. 3. 16:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

4-es értem, ha valamit nem értesz vagy nem úgy él, ahogy te elképzeled, akkor ostoba

hagy döntse már el, hogy mit csinál egy másik ember, ne legyél már midnekinél okosabb, ne mondd meg másoknak hogy kell élni, rendben? ha mezítláb akar mászkálni, akkor úgy mászkál. ha belelép valamibe, az ő baja, nem a tied, te csak féltsd magadat


nem vagy te véltelenül tanár?

2014. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

ne vegyél róluk tudomást kérdező


általában senki sem olyan bátor, hogy beszóljon, max bámul.

bámuljon


te mezítláb játkálsz, ő meg bámul, ki mit szeret csinálni. ennyi :)

2014. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
mondtam hogyha ismeretlen nem érdekel,figyelmen kívül hagyom.de ha ismerős jön vagy nem tudom ki ül az autóba vissza veszem rögtön a cipőt mert másnapra már elmondaná az a valaki esetleg másik ismerősnek vagy havernak és ezzel jönnének hogy milyen bolond vagyok.
2014. nov. 3. 19:19
 14/25 A kérdező kommentje:
ez ellen valami ötlet?
2014. nov. 3. 19:21
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerős se érdekeljen. Viselkedj úgy mint ha cipő lenne rajtad. Ha sokszor látnak mezitláb megszokják és előbb-utóbb nem viccelődnek majd. Hidd el!


Én amúgy nyaranta eső után szoktam mezitláb járni,bár bevallom a forgalmas helyeket kerülöm.

2014. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

a 19:11


Te nagy okos. Hol írtam, hogy bárkinek megmondom vagy megszabom, hogy éljen? Én csak azt írtam le, hogy mi jut eszembe ha a város közepén ahol kosz van ahol rendszeres a hajléktalanok látványa valaki mezítláb sétál olyan helyen ahol rendszeres a törött üveg látványa, vagy sok vérfoltok, nem beszélve a vizelet, köpés, hányásról.

Legközelebb értelmezd már mit írtam mielőtt idejössz kötekedni. Nem mondtam a kérdezőnek egy szóval sem, hogy mit tegyen és mit ne..

Sajnálom ha otthon unatkozol, és nincs jobb dolgot mint másokat piszkálni mert képtelen vagy szöveget értelmezni.

2014. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16%

óh látom, a többség szereti ha mások beleszólnak az életébe, isten ment hogy maga döntse el, hiszen ostoba


gratulálok a lepontozóknak!

remélem minden dolgukba beleszólnak mások és a többieknek megfelelve élnek

2014. nov. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

óh én kiválóan értelmezem azt amit írtál:


"hanem mert ilyenkor az jár a fejembe, hogy

- Istenem, tényleg ilyen ostoba ez a lány/fiú?"

= aki mezitláb járkál a városba az ostoba

"Itt mászkál a városban mezítláb amikor ki tudja ki hányt vagy köpött vagy hugyozott az útra."

nem tudom te hol laksz, de mindenhol van összehányva, köüve az út

"Vagy belelép valami üvegbe, utána jajgathat."

= megmondtam, hogy ne járjon mezítláb, de hát annyira ostoba, nem tudja felmérni a cselekedetei következményét.

"Vagy mondjuk megvágja a talpát, majd belelép egy frissen elcsöpögött vérbe ami nem az övé, hanem egy vadidegen aids-es emberré.."

nincsenek aides hordák az utcán, egyébként is az aids maga a kialakult betegség, a fertőzés az HIV és nem terjed utcán lévő vétócsával, egyébként is ki lépne bele egy vértócsába, nem jelelmező az utcákon a vértócsa. ha zat mondtad volna friss injekciós tűbe, amit egy drogos hazsnált nem olyan régen, akkor talán igazad lett volna

"Ennyire ostoba nem lehet.."

és ráerősítesz, hogy ostoba


mit értettem félre abból amit írtál?

2014. nov. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
elnézést a félregépelésekért!
2014. nov. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a forgatókönyv nagyon tetszett, hogy 1) megvágja a talpát, 2) pont arra jár, ahol epp egy HIV+-os ment. 3) akiből folyt a vér 4) ő ebbe pont belelép.

Azt hiszem, hogy a kombinált valószínűsége a fenti forgatókönyvnek elég kicsi. :)

2014. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!