Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd szemete és a bombasza...

Szomszéd szemete és a bombaszakértők. Még neki áll feljebb? Kérhetek utólag papírt a rendőrségtől?

Figyelt kérdés

Pár napja a szomszéd betette az udvaromra a saját szemetét egy lezárt, sötét zsákban- felvette a biztonsági kameránk -,mikor vissza vittem és szó nélkül letettem a lába elé, akkor rám hívta rendőröket és majdnem a TEK- et is, hogy bombát vittem be hozzá! Megyei szintről többször hívtak, hogy küldik a bomba szakértőket!!! és rám vernek pár százezer kiszállásí díjat, ha nem mondom meg mi van benne??!! Nem tudom mi volt benne, nem nyitottam ki... de mint kiderült szemét volt. Azóta is röhög a markába, semmi következménye nem lett, még ő ordított engem meg hívogattak és kérdezgettek a zsaruk. Kiszállták pár autóval.


Még jegyzőkönyv sem készült. Ez pár hete volt...Sajnálom, hogy akkor nem jelentettem fel... Gondolom utólag már nem kérhetek róla papírt a rendőrségről, mert tartok attól újra valamire készül. Évek óta akciózik ellenem! :(


2015. jan. 3. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lejátszottad a felvételt a rendőröknek?
2015. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltak rá kíváncsiak, mert beismert a szomszéd a helyszínen, hogy ő tette ki a szemetet és ő hívott rám zsarukat.
2015. jan. 3. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindig mindent tagadni kell. Hogy bizonyítaná a szomszéd hogy te tetted oda az ő szemetét?
2015. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? Beégett a szomszédod ,ennyi. A rendőrség meg azért jön ki mert hívják ,az a dolga hogy kérdezgessen. A szomszédod ,gondolom előadta hogy azt hitte hogy bomba van a zsákban mert mintha ketyegett volna és nagyon megijedt.Ez nem büntetendő, hívnak ki egyszerű elhagyott veszélytelen táskák miatt is rendőrt. Többször ezt úgyse játssza meg.
2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!