Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy szociális szükséglakás...

Egy szociális szükséglakás lakói miért óbégatnak hogy lecserélték a villanyórát feltöltős villanyórára? Ja hogy így nem lehet az önk számlájára duhajkodni?

Figyelt kérdés

Tiszta kabaré: lecserélték az órákat feltöltősre. Az ok annyi volt, hogy egyes „kis családok” beköltöztek fogyasztottak b**sztak fizetni, aztán ment a jogi huzavona az önk meg az elmű-vízmű között. És végül persze az önk perkált és fizette a számlát.


Na ennek vége. Feltöltős óra van, ha fizet a lakó van áram, ha nem fizet nincs. Tiszta sor. Így nem lesz tartozás egy fillér se.

De persze egyből megy a vonyítás: hát nincs áram se! Hát milyen világ ez?

Anyukám, fizessél és lesz áram.

Ja nincs pénzed? Hát szar ügy. De a boltban se kapsz ingyen kenyeret!

Én is fizetek az áramért, ha nem fizetek nálam is sötét lesz!

És miért jutna neked más elbánás mint nekem? Amit fizetsz azt kapod.


Hol itt a gond? Csak mert egyből megjelentek a jogvédő kötsögök és persze szerintük „báncsák a szegíny …. t”.


Röhej!!!!


Ki mit szól ehhez?


2015. márc. 12. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor felvetették, hogy a segély menjen kártyára, amiből nem lehet cigit, meg alkoholt venni. Rögtön ment a felháborodás, hogy az állam ne mondja meg nekik, hogy mit vegyenek. pfff
2015. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha rajtam múlna nem lenne kérdés hogy hova megy a segély. Sehova.
2015. márc. 12. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mehetne mindenhova ilyen feltöltős óra.

Én már egyszer gondolkodtam is rajta hogy felszereltetek egy olyat, amikor a lakásomat kiadtam régen és nem fizettek a hülye albérlőim semmit. Használták a villanyt, a gázt, a vizet, mindent, és nem tudom pontosan, de kb 140 ezret fizettem ki helyettük. 2 férfi volt, az egyiknek adtam ki a lakást, írtunk szerződést is, mindent, akkor még volt munkahelye, aztán kirúgták és odaköltözött mellé a másik csöves féle, aki utána meg akart verni engem és a páromat, amikor átmentünk, és megkértük őket, hogy költözzenek el. 2 hónapig kérlelgettük őket, illetve már én egyszer átmentem és elvittem az ágyakat onnan, meg már ilyeneket csináltam amikor kezdett nagyon elegem lenni belőlük. Hogyha feljelentettem volna őket, akkor szerintem még mindig ott laknának, mert asszem van ilyen törvény, hogy fél évig nem lehet őket kirakni. Utána már jobban meggondoltam, hogy kinek adom ki a lakást. És egyébként én vártam hogy a villanty kacsolja ki az elmű, azért, hogy ezek akkor talán hamarabb elköltöznek onnan, de 2 hónapig nem kapcsolták ki nekik, csak utána.

2015. márc. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!