Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ilyen szomszéd...

Mit lehet tenni ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Társasházban élünk összesen 210 lakás van szóval nem kevés. Van pár rossz szomszéd pl: az egyiknek a kutyája ugat folyamatosan, le sem viszi sétálni, a másik mindig részegen jár haza stb. De ami leginkább zavar a 16 szomszédunk. Az anyja szinte sosincs otthon, ezért este 11-kor bömbölteti a zenét, többször is rá lett szólva, megígérte hogy nem lesz több ilyen, de mégis van. Szóltunk az anyjának is (természetesen szépen nem kiabálva) ő azt mondta ne szóljunk bele a gyereknevelésbe. De már lassan MINDEN NAP ez megy. Ma is arra keltem hogy reggel fél 6-kor üvölt a zene. Mit tegyünk?

14/L


2015. ápr. 9. 12:32
 1/8 A kérdező kommentje:
*16 éves szomszédunk
2015. ápr. 9. 12:33
 2/8 A kérdező kommentje:
A közös képviselőnek is szóltunk ő azt mondta ez van ha nem tetszik el kell költözni. Valamennyire igaza van de nem hiszem el hogy nincs valami szabály erre. Az előző lakásunkban is volt hogy este 10-től reggel 8-ig csak a többi lakó belegyezésével lehet hangos tevékenységet végezni
2015. ápr. 9. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség kihív, ha túl hangos a zene. ma már nem csak az éjszakai órákra vonatkozik a csendrendelet.Jegyzőnél birtokháborítás miatt is mehet a feljelentés. Ha többen aláírjátok, az még jobb.

A közös képviselőtök meg egy buta, nemtörődöm ember, aki nem ismeri a munkájához tartozó szabályozásokat.

2015. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
El kell kapni és meg kell pitsázni. (itt egy pár pofonra gondolok csak.) Csak vannak ott férfiak akik egy kicsit megruházzák ha nem ért a szóból. Nem rossz szándékkal mondom, de ha más út nincs talán a fizikai fájdalomból ért, ha az az ő szintje. Ha meg aztán szól bárkinek, hogy bántották le kell xarni. El kell mondani az érveket, és az értelmesebb ember megérti. (Mondjuk ha rendőrt vonnának be az ügybe.)
2015. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor csak alszik ő is meg anyja is-na olyankor a többi szomszéddal összefogva neki lehet állni kalapálni,fúrni, vésni, zenét hallgatni stb.
2015. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kitty939 válasza:
Ha nem hallgat a szép szóbol sokadjára sem, bekell kopogni bemenni s kihuzni a kábelt és elvinni :-D nálam is hasonló a helyzet :-) csak plusszban még szombaton hatkor a fűnyiróra keltem fel nagyon sokszor és 10 hallgattam nem értem hogy lehet annyi ideig fűvet vágni, kertes ház.. de akkor is, egy szép napon meguntam átmentem , be az udvarra s megmagyaráztam neki a dolgokat :-D azóta béke és nyugalom :-D
2015. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rendőrséget kel hívni. Ha valaki az életvitelével bármely napszakban zavarja a lakókat, arra ki kell menniük csendháborítás miatt.
2015. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy fülest. Mondjuk valami 5000Ft körüli Sony MDR-t.
2015. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!