Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha biztosan (1000%) tudnátok,...

Ha biztosan (1000%) tudnátok, hogy egy ismerős anyuka párja rendszeresen félrelép, akkor mit csinálnátok, elmondanátok vagy elhallgatnátok?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam, mert én szeretném tudni, hogy ha a párom ilyen gátlástalan lenne, hogy itthon nevelem a pár hónapos babánkat reggeltől estig segítség nélkül, mivel ő rengeteget dolgozik és közben meg megy a munkahelyi lamour... Ugyanakkor meg mi közöm van hozzá és nem akarok belerondítani egy család életébe...Kinek mi a véleménye? Nehéz ügy...
2015. máj. 12. 17:35
 1/6 anonim válasza:

Fura ez a helyzet: történt már velem ilyen, és elvárnám a barátoktól, hogy szóljanak. De én magam, nem biztos, hogy szólnék. Szerintem egy ilyen helyzetben nincs jó döntés.


Ha nem barát, csak ismerős, akkor végképp nem ártanám bele magam.

2015. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem! Még közeli barát házasságában sem biztos,hogy beleszólnék, nem hogy egy ismerősébe.
2015. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is sokat evődtem már ilyenen, velem kezdett ki a bnőm férje(amikor ráadásul a 2. babával volt terhes...)de szóval ott az asszonyt sem kell félteni(rámászott a páromra, meg a szomszéd sráccal is volt valami, stb)úgy döntöttem majd az idő megoldja náluk a dolgokat.

a vége az lett, hogy az asszony immár 5 gyerek mellett összejött valami huszonéves sráccal nagy szerelem, férjétől elvált.

2015. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, 2-es, én is ezen az állásponton vagyok, de basszus, ha belegondolok, hogy én vagyok ő, akkor mindegy, hogy ki, de valaki mondja meg, mert ekkora hülyét nem csinálhatnak belőlem. Én is rögtön rávágom, hogy nem, de utána elkezdem beleképzelni magam és akkor meg rögtön azt mondom, hogy szóljon bárki, csak szóljon, hogy ne csináljanak belőlem hülyét. De az is igaz, hogy nem vagyunk egyformák, mert van aki inkább szereti homokba dugni a fejét és amit nem tudok nem fáj alapon élni.
2015. máj. 12. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én poli vagyok és nagyon kényes a becsületre, tisztességre. Úgyhogy megkérdezném, hogy ők is polik-e, mert ha nem, akkor a férje nem őszinte vele és egy másik nővel sem.
2015. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha te tudod, más is tudja. Előbb-utóbb kiderülnek az ilyen dolgok szerencsére.


Én szeretném, ha nekem elmondanák ilyen esetben. Voltam olyan szituban, hogy kissé féltékeny lettem a férjem egyik kolléganőjére. Elgondolkodtam, ha lenne köztük valami, szólna-e nekem bárki...?


Remélem, nem kerülök soha ilyen sztoriba.

2015. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!