Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan űzzem el a házam előtt...

Heni1204 kérdése:

Hogyan űzzem el a házam előtt tivornyázókat? A házunk előtt van egy hidrofor, amit ülőalkalmatosságként használnak és minden este 9 órától éjfélig, de van, hogy hajnali 4 óráig kiabálnak, cirkuszolnak, a gyerekeik ordítoznak, szaladgálnak.

Figyelt kérdés
Én minden reggel dolgozok, alvásra van szükségem, de tőlük egyszerűen nem lehet. Segítség!Gondoltam már mindenre, a szemetet, amit szétdobálnak a házam előtt felraktam a hidroforra, de őket ilyen apróság nem zavarja. Az autóval mindig a házam előtt parkolnak, már gondoltam, hogy szögeket szórok szét, vagy ragasztót kenek a kútra, vagy valami jó ötlet kellene, hogyan küldjem őket haza. Szép szóval próbáltam, azt ígérték 10 perc múlva elmennek, ez másfél órával ezelőtt volt, aludni azóta sem lehet tőlük. A rendőrséget pedig nyilván nem érdekli az ilyen, házi praktikákat várok, segíts, ha tudsz, köszi.

2015. aug. 9. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

Kilenckor kezdodik a buli es tart ameddig tart? Akkor haromnegyed kilenckor foglald el a helyszint, parkolj Te a sajat kapud elott es tartsd a fontot amig szukseges.


Finomkodni manapsag mar nem eredmenyre vezeto, legyel inkabb brutalis. Vagy menj nekik vasvillaval, vagy hivd rajuk a rendorseget.


De ha megvendegelsz minket a haverjaimmal, majd mi odajarunk es eluzzuk a regi bandat, aztan ha lekoptak, akkor majd mi is eltununk.

2015. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Egyeztess a polgarorokkel ... az a dolguk, hogy nyugalom legyen a kornyeken.


Vagy vegyel egy ontozorendszert es nyomasd a vizet egesz este.

2015. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

"minden este 9 órától éjfélig, de van, hogy hajnali 4 óráig kiabálnak, cirkuszolnak, a gyerekeik ordítoznak, szaladgálnak"

Ebből a megjegyzésből gyanítom, hogy becsületes szőke norvég cserediákok lehetnek. Nos ha igazam van, akkor a rendőröktől nem nagyon riadnak meg. Viszont a határozott fellépéstől igen. Vagy egy kis furfanggal is el lehet őket űzni.

A hidrofort kend be egy kis használt étolajjal (hideggel természetesen), akkor többet nem fognak ráülni. Vagy egérragasztóval is bekenheted pár helyen. Bár az étolajat könnyű róla eltávolítani, így inkább azt javaslom. Ha ez sem válik be, gyűjts pár adag kutyaszart és szórd ki oda, ahol gyülekezni szoktak :)

Vagy azt is csinálhatod amit én: éjszaka vérben forgó szemekkel, anyázva baseball ütővel kirohanva elküldeni őket melegebb éghajlatra.

2015. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Akik a kutyaszart javasolták: ti normálisak vagytok? Bekeni szarral azt, ami a háza előtt van, aztán minden este árad be a saját ablakán a szarszag... remek terv.
2015. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Miután elérte a hatást lemossa locsolóval.
2015. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

kösz a lepontozást, ebből is látszik milyen fasz.a ország ez.


Nem is csoda ha kirabolnak és megölnek rengeteg öregembert a saját otthonukban.


Első voltam.

2015. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
SZÉGYEN!
2015. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a rendőrök nyilván nem foglalkoznak vele (nyilván meg se próbáltad hívni őket) nyilván tűrnöd kell. Nyilván.
2015. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es 08-10 13:05 válaszoló!


A kérdezőnek én javasoltam a kutyaszaros dolgot. Én, és nem mi, ugyanis nem vagyok skizofrén. És hangsúlyozom, ez csak egy javaslat volt.

Látom még csak az olvasásig jutottatok el a suliban, a szövegértelmezést még nem vettétek. Pedig ideje lenne. Azt írtam, hogy szórja oda, nem azt, hogy kenje szét ott. Azt pedig utána össze lehet szedni, még ha széttaposták is. Elriasztásként szerintem működne.

És igen, normális vagyok. Legalábbis normális voltam addig, amíg bele nem mentem veled egy kutyaszarról szóló eszmecserébe. Szép napot!

2015. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!